Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PlastiDip czyli alternatywa dla malowania


szczawik

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec... Dzwoniłem do firmy OEM w Krakowie, bo jestem zainteresowany pomalowaniem całego auta. No i miły Pan powiedział mi że z racji tego że do Krakowa mam daleko to mają jakiś tam partnerski oddział w Warszawie i podał mi numer i tam żebym się umówił. No ale w sumie lepiej zaszczedzic te pare km i niech w wawie robią czy pojechać do Krk i niech OEM maluje. Bo słyszałem ze w OEM to im ładnie wychodzi a o tym serwisie w wawie to nic nie slyszałem.

Daj numer do tego oddziału w Wawie. Zadzonię i sprawdzę ile wezmą za Q7.

606 702 437 prosze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za zimno? Nie odtłuszczone? Słabo pomalował??

Buszek próbowałeś tego białego?

Młody malowalem białym sprejem na próbę na plastiku, 4 warstwy jak dla mnie słabo kryje :thumbdown: Chciałem zobaczyć jak bardzo różni sie od mojego białego ale widzę ze mój to kość słoniowa przy tym:polew: pistoletem pewnie było by lepiej ale i tak myśle ze wiecej trzeba warstw położyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za zimno? Nie odtłuszczone? Słabo pomalował??

Buszek próbowałeś tego białego?

Młody malowalem białym sprejem na próbę na plastiku, 4 warstwy jak dla mnie słabo kryje :thumbdown: Chciałem zobaczyć jak bardzo różni sie od mojego białego ale widzę ze mój to kość słoniowa przy tym:polew: pistoletem pewnie było by lepiej ale i tak myśle ze wiecej trzeba warstw położyć

No to potwierdza się moja teoria:wink: Parę stron wcześniej też robiłem błotnik na próbę na biało i bardzo słabo kryło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lub tez w tym ze bialy mat z puszki jest ujowy bo z puszki a na cale auto sami dobieraja proporcje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zamówiłem sobie wagnera :banan::banan: Jutro kuzyn robi zakupy i wysyła mi rozpuszczalnik i zamawiam kolor:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 powłok i odpowiednio dobrana gęstość to kryje czarny :whistling:

---------- Post dopisany at 00:07 ---------- Poprzedni post napisany at 00:05 ----------

ile ten Wagner kosztuje? nie lepiej kupić kompresor i profi pistolet?

BTW ja pistolet mam ale kompresora jeszcze nie mam, jedno co to muszę sprawdzić z jaką dyszą mam, podobno 1,4 do plasti jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie bo caly czas porownujemy bialy z puszki do bialego customa mysle ze nie ma co porownywac chociaz 6 warstw to i tak za***iście duzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ma być dobrze pokryte to musi być gęsto, pewnie z 200 albo więcej mikronów, folie mają chyba ok 300, ja i tak uważam Plastidipa za niezły wynalazek, co do aplikacji to Plastidip kładzie folię na łopatki, kosztowo też :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 powłok i odpowiednio dobrana gęstość to kryje czarny :whistling:

---------- Post dopisany at 00:07 ---------- Poprzedni post napisany at 00:05 ----------

ile ten Wagner kosztuje? nie lepiej kupić kompresor i profi pistolet?

BTW ja pistolet mam ale kompresora jeszcze nie mam, jedno co to muszę sprawdzić z jaką dyszą mam, podobno 1,4 do plasti jest OK

Wagner 60euro, nie mam gdzie trzymać kompresor:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee no ja poczekam jak bedzie to ktos od nas bo tak to wiesz bialy na YT tez dobrze kryje :)

---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

no a co do zdjec taaaaaaaa miodzio :D ladnie wyglada czarny gril tez mam :P i mam tez ladniejszy kolor :P hehehe ;) kwestia gustu oczywiscie ale wyglada identycznie gril :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...