Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PlastiDip czyli alternatywa dla malowania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kompresor mam 50L mam jeszcze dojscie do kompresora 300L u kumpla na warsztacie

Opublikowano

Jest jakiś problem z białym PD w Anglii więc właśnie przeglądam inne kolory, zaciekawił mnie ten blue:decayed:

7966479018_10c1c21dda_z.jpg

7966474426_eca57e4e08_z.jpg

7964762760_37b104433b_z.jpg

Jest to niebieski z dodatkiem białego,

a tu sam niebieski:

DSC_4760.jpg

:eusathink:

Opublikowano

zdjęcie z S.C.P. :slina: :slina: :slina: fotka kolegi Fantowski :wink:

fura na żywo dupe urywa

18529450027772666736738.jpg

Opublikowano

Ale ten avant to ma chyba dodany metalizer do dipa dlatego tak wyjebiscie wyglada.

Opublikowano
  • Autor

ten kolor jest kosmiczny! +30 do widocznosci w nocy!:grin::decayed:

Opublikowano

miażdży puco, .. .. xD

w garażu widać jeszcze resztki PD, na podłodze po malowaniu zapewne,...

Opublikowano

a ta rs6 to nie jest czasem kolor z palety audi? pelikan blue czy jakos tak ??

Opublikowano
  • Autor
a ta rs6 to nie jest czasem kolor z palety audi? pelikan blue czy jakos tak ??

chyba nie, az tak cukierkowy i lsniacy to on nie jest, chyba ze zdjecie zdrowo podrasowane?!

Opublikowano

Post wyżej wkleiłem linka że to folia

Fostla went for a unique color for this foiling job that makes this Audi a neck-turner.
Opublikowano

nom kolorek rs zabija :D

ale ten pierwszy z domieszka bialego tez jest mega :D

Opublikowano

nie chcę zapeszać ale niedługo będzie można pokryć Plastidipem samochód w Poznaniu :whistling:

Opublikowano
nie chcę zapeszać ale niedługo będzie można pokryć Plastidipem samochód w Poznaniu :whistling:
Uuu vario otwiera lakiernio-polernie:grin:
Opublikowano
nie chcę zapeszać ale niedługo będzie można pokryć Plastidipem samochód w Poznaniu :whistling:

VARIO CUSTOMS :decayed::question:

Opublikowano

Mariusz ;) na to wygląda

Sent from my Variophone

Opublikowano
Jest jakiś problem z białym PD w Anglii więc właśnie przeglądam inne kolory, zaciekawił mnie ten blue:decayed:

http://farm9.staticflickr.com/8438/7966479018_10c1c21dda_z.jpg

http://farm9.staticflickr.com/8296/7966474426_eca57e4e08_z.jpg

http://farm9.staticflickr.com/8461/7964762760_37b104433b_z.jpg

Jest to niebieski z dodatkiem białego,

a tu sam niebieski:

http://i30.photobucket.com/albums/c309/b20vtec1/DSC_4760.jpg

:eusathink:

No za***iście sie bedzie komponowal z twoimi pomaranczowymi dodatkami ;) Mysle ze czarny dach zostaw ;) to chyba jedyna blacha ktora nie ma u ciebie rysek heheh

Opublikowano
Mariusz ;) na to wygląda

Sent from my Variophone

:oklasky:no i git majonez, trzymam kciuki co by się wszystko udało i poszło po twojej myśli :thumbup1:

---------- Post dopisany at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ----------

No i jakieś promocje dla A4 zapewne będą :decayed::naughty::question:

Opublikowano

Na 100% jak wszystko wypali

Sent from my Variophone

Opublikowano
dajcie mi pare dni, ogarne cale auto i powiem ile trzeba i jak sie maluje :wink:

Dawaj! Dawaj! Mnie swierzbi na maksa na zmianę koloru. Cały czas się jednak zastanawiam czy matt czarny czy biały.

http://s1.aecdn.com/images/news/gallery/audi-q7-v12-tdi-with-600-hp-matte-black-wrap-by-fostla-photo-gallery_3.jpg

http://www.adsora.com/media/2007/02/q7-1.jpg

Jak dla mnie czerń lepiej się prezentuje.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.