Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PlastiDip czyli alternatywa dla malowania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oto efekt mojej weekendowej pracy, auto trochę od czapy na forum ale na czymś trzeba się uczyć he he.

troooooochę plastidipa i do roboty.

firmowe_155.jpg

<br /><br />

firmowe_157.jpg

<br /><br />

firmowe_160.jpg

<br /><br />

firmowe_165.jpg

<br /><br />

jakby co to w miarę wiedzy i możliwości służę pomocą:)

Opublikowano

Bardzo fajnie to wygląda:oklasky:

Opublikowano

Ktoś mnie wyprzedził z niebieskim:doh: :decayed: Super wyszło:wink:

Opublikowano

Ile poszło na cale auto?

Opublikowano

oklejałeś szyby, listwy itp? czy walileś po całości? za***iście pomalowany :decayed:

Opublikowano
oklejałeś szyby, listwy itp? czy walileś po całości? za***iście pomalowany :decayed:

dokładnie :wink: też mnie interesuje technika :decayed:

Opublikowano

jaki kolor był seryjnie na aucie?

Opublikowano

2012-09-24%2019.51.28.jpg

Spy photo.

Opublikowano

focus wyszedl za***iście :decayed: (felga tez :wink:) dalbys jakies dokpadniejsze foto detali z blska :naughty:

Opublikowano

Wskazówka z mojej strony na przyszłość. Napierdzielać dużo dipa na krawędzie. Łatwiej można potem farbę ściągnąć. Druga sprawa. Nie wiem czy jest to zalecane czy nie, ale na ubytki z powodu nie dopryskania na jakiś element farby wystarczy prysnąć później i "nadsztukować". Dziś zrobiłem tak rano felgi i powiem że wygląd to malina ;]

Opublikowano

na całego fokusiaka poszło:

14 puszek po 429ml plastidipa,

ok. 4 litry rozcieńczalnika TOULEN,

ok. 3 litry benzyny ekstrakcyjnej (trochę do mycia narzędzi)

i to by było tyle z towaru. wpierw malowałem urządzeniem typu WAGNER WALL PERFECT, potem pistoletem lakierniczym (moim zdaniem lepsza opcja).

schnie dosłownie chwilkę.

wszystkie szyby oklejałem gazetami i taśmą malarską, oklejałem też klamki, relingi, antenkę, reflektory. nie oklejałem kierunków, halogenów, lamp z tyłu i listew bocznych (lenistwo). na koła poszły worki foliowe.

zdemontowałem natomiast rejestrację, kratki w zderzaku i atrapę oraz listwę zderzaka tył. trzeba uważać przy odrywaniu papieru bo można oderwać zbyt dużo, ja docinałem nożykiem modelarskim.

auto było koloru ciemny zielony metalic.

firmowe_087.jpg

<br /><br />

firmowe_092.jpg

<br /><br />

Opublikowano

Najlepiej zrywać taśmy itd jak jeszcze farba jest mokra. Bynajmniej ja tak robiłem u siebie.

Opublikowano

przy malowaniu felg można ale malując całe auto 5 razy to raczej się nie uda:)))

Opublikowano

i jaki czas operacyjny?:decayed:

Opublikowano

na całe auto myślę że styknie z 8-10h (umycie, osuszenie, oklejanie itd). samego malowania jest ze 3 godzinki przy tej wielkości auta. najgorsze jest przygotowanie i po malowaniu.

Opublikowano

kosztowo za sam material ile cie wynioslo?

Opublikowano

zderzaków nie ściągałeś? po prostu zostawione wszystko, zaklejone co trzeba i jazda??? :decayed:

Opublikowano

to jak malowałeś z puszki to poco ci był rozcieńczalnik ?

Opublikowano

Nie malowal z puszki, plasti dip w puszkach ale nie w sprayu

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Opublikowano
Nie malowal z puszki, plasti dip w puszkach ale nie w sprayu

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

aaa to rozumie ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.