Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PlastiDip czyli alternatywa dla malowania


szczawik

Rekomendowane odpowiedzi

A tak, przepraszam.

Galon amerykański dla płynów = 231 cali sześciennych = 3,785411784 litra :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 L na osobówkę to lekka przesada, 8-10 L to jeszcze, no ale ceny w USA a u nas to wielka różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam za 75 F za 5 litrów, to nawet nie wiem czy to w miarę tanio czy drogo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do rozcieńczenia toulenem w proporcji 50/50 ew. 40/60, zobacz ile litr toulenu w UK wychodzi

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ----------

Guma syntetyczna PLASTIDIP 1000 g - Plastidip Sklep Internetowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to cenowo chyba ciut taniej u mnie?

A gdzie to wyczytałeś, że to do rozcieńczania?

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

Toulene - około 18.50 F za 5 litrów. Może ciut taniej jakbym dłużej poszukał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz ready to use? Rozpuszczalnik Toluen 65%+35% benzyna oczyszczona

masz jeszcze dostępny thinner za 29 zł netto w PL

http://www.plastidip.co.uk/eStore/index.cfm?type=Industrial_Solutions/Thinners&stage=1

mieszkasz w UK to myślałem, że masz obcykane :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w UK, ale dopiero temat PLASTIDIPA obczajam. Poza tym, nie jest napisane READY TO USE, ale też nie jest napisane, że jest to produkt do mieszania, stąd moje pytanie i zdziwienie.

Byłem pewny że jest to gotowy produkt do aplikacji na auto. Tak jak pokazują to na filmikach, z puchy do bańki pistoletu i pryskanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DYC teraz dopiero wprowadziło gotowy produkt do dipowania, w OEM+ jest to dostępne od zeszłego roku :whistling:

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

przed zakupem lepiej się dowiedz w tym sklepie czy to do rozcieńczania czy gotowe bo już sam zgłupiałem czytając opisy, w każdym razie w PL kupując w sklepie plastidip.pl masz koncentrat :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wysłałem zapytanie, bo już nie pracują o tej godzienie. Ale jutro będę dzwonił.

Ja zgaduję że jest to gotowy produkt, tym bardziej że nic nie napisane. A dla większości Anglików musi być wszystko napisane WYRAZNIE :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.dipyourcar.com/product.php?productid=16&cat=14&page=1

gotowy do malowania ma opis Sprayable :whistling: no i jasne wszystko, tyle pisali a nie dopisali ważnej informacji :whistling:

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

BTW angole wymagają od innych a sami nic nie dają :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tego to już nie musisz mi pisać :polew:

---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:48 ----------

Czyli jak jest tak jak piszesz, że trzeba mieszać, to muszę zakupić jeszcze ten toulene i benzynę oczyszczoną? i to mieszać w odpowiednich proporcjach, w wiaderku, dopiero później do pistoletu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Bo ja już się nastawiłem na zakup tego

Panel Wipe Degreaser SWS Quality Solvent 5 litres | eBay

lub

U-pol System 20 Slow Panel Wipe & Degreaser 5L UPOL Panelwipe | eBay

Do czyszczenia auta przed malowaniem i chyba do czyszczenia sprzętu też się nada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre do przygotowania powierzchni, ja stosuję APP, ale te co wstawiłeś to to samo ale innego producenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja APP tutaj nie znalazłem. Jeszcze zawitam do większego sklepu lakierniczego w piątek albo sobote, poszukam tam coś. Powinni też mieć benzynę to zakupię do mycia sprzętu.

Gdyby nie pogoda (niestety nie mam ogrzewanego miejsca) to już bym coś działał. A tak tylko się ślinie oglądając na necie.

Wczoraj jeszcze wyjaczyłem dwa kolory:

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/560124_10151401984323397_224193306_n.jpg

http://m1052.photobucket.com/albumview/albums/FonzieDYC/photo1-3.jpg.html?o=73

No w oczy wali, to trzeba przyznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak malujecie srebrne felgi na czarno to środek też malujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...