Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PlastiDip czyli alternatywa dla malowania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ty masz też trochę inny materiał. W Polsce dostajemy zmieszany produkt, gotowy do użycia. Pewnie inaczej będe musiał ustawić pistolet i tak.

Racja. Ja mieszałem sam z rozpuszczalnikiem.

Opublikowano

Troszkę lipa z dym dachem,lampami itp

Razi ;/

Myślę, że za długo zwlekałeś z odklejeniem taśm itp i dlatego dip po odchodzil

Sprawdziłem to i im dluzej czekasz tym większe ryzyko na odchodzenie dipa razem z tasma

Opublikowano
Troszkę lipa z dym dachem,lampami itp

Razi ;/

Myślę, że za długo zwlekałeś z odklejeniem taśm itp i dlatego dip po odchodzil

Sprawdziłem to i im dluzej czekasz tym większe ryzyko na odchodzenie dipa razem z tasma

Mi tego mówić nie musisz, hehe. Dokupię małego spraya i poprawie.

A z odklejaniem była lipa, bo mi zabrakło i niestety musiałem czekać do następnego dnia.

Opublikowano

To ile w końcu poszło?

Opublikowano
To ile w końcu poszło?

Dipa żółtego 12.5 litra, plus rozpuszczalnik, jakieś 9 litrów.

Opublikowano
Ile razem wszystko kosztowało jesli to nie tajemnica?

Jaka tajemnica ;-P

5 l dipa - 90 F

2.5 l dipa - 52 F

Taulene - 10 l - 36 F

Do tego doliczyć taśmę, folię, maskę, gaz w butli na ogrzanie (hahahha).

Liczę że około 300 F wydałem ;-P

Opublikowano

Tak. Dokładnie. Bo tu sprzedają ale nie gotowy produkt, tylko trzeba wymieszać.

Opublikowano

Czyli około 1500 złotych.

Za tą cenę kupisz już folię n całe audi a4 kombi i dokupisz narzędzia do aplikacji ;)

Opublikowano

Może i tak. Ale mnie folia nie interesowała. Chciałem spróbować dipa, z tym zacząć się bawić.

Myślę, że z folią więcej zabawy i nauki, choć nie twierdzę że dipowanie jest łatwą sprawą.

Opublikowano

To ja dam Ci 2.000 zł a Ty mi zrobisz folią auto :wink:

Opublikowano

Napisałem tylko, ze za cene dipa kupisz juz folię bdb producenta.

Ja za 2tys nie oklejam,a ale znam firmy które Ci okleją tylko nie wiem czy bedziesz zadowolony :)

Opublikowano

Pewnie nie, szkoda OT. :hi:

Opublikowano
Napisałem tylko, ze za cene dipa kupisz juz folię bdb producenta.

Ja za 2tys nie oklejam,a ale znam firmy które Ci okleją tylko nie wiem czy bedziesz zadowolony :)

Chcialbym znac asa, ktory sie podejmuje full wrapa za 2 tysie. To jakis samobojca chyba i robi to na lewo czyli bez podatkow albo jakas folia typu no name.

Nooo chyba, ze jakies dofinansowanie dostal i poki ma 20.000 tys. z urzedu to leci, a pozniej sie zawinie... :P

Opublikowano

Na podlasiu sa dwie firmy oferujace malowanie plastidipem. Tint you car i DIPPEX. Zauwazylem ze dippex ma autoryzacje oem+ ale tint your car ma wiecej a nawet sporo wiecej realizacji. I teraz mam problem gdzie sie udac? Moze ktos cos slyszal o tych firmach? Czy raczej nie powinne nic spartolic?

Opublikowano

Dippex polecam :)

Opublikowano

Hmm... skoro tak mowisz to masz jakies doswiadczenie z nimi. Zadzwonie do nich i zapytam ile mi policza za dach w czarny mat i felgi 18 na orange blaze.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.