Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PlastiDip czyli alternatywa dla malowania


szczawik

Rekomendowane odpowiedzi

Ja malowałem, co masz zamiar malować?

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Chcialem przedstawic swoja oferte zmiany koloru Waszych samochodow za pomoca Plastidip .

Jezeli ktos chcialby zmodyfikowac swoj kolor badz element swojego samochodu i miec mozliwosc w przyszlosci powrotu do koloru bazowego bez zadnych uszkodzen lakieru to ta oferta jest skierowana wlasnie do Was!

Po krotce na czym to polega :

Plastidip jest to guma syntetyczna nagladana za pomoca specjalych pistoletow .

Plastidip pozwala na zabezpieczenie lakieru np. kamieniami lecacymi z drogi . Mozliwy jest wybor kazdego koloru z palety NCS jak i bezbarwnej powloki

Gwarantuje najnizsze ceny W MAŁOPOLSCE!

w celu ustalenia kosztu prosze o kontakt telefoniczny 535962205 poniewaz zalezy to od danej marki samochodu badz elementu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze wszystko jest ok :) zarowno ortografia jak i styl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna sprawa, jak masz taki certyfikat to oferuj towar ale rób dumpingu :facepalm:

Cert.jpg

---------- Post dopisany at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ----------

nagladana to nie to samo co nakładana :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos takiego bedzie niedlugo , z Tomkiem jestesmy w stalym kontakcie :):) wiem ze to konkurencja dla Twojej firmy wiec nie szukaj haczykow bo i tak ich nie znajdziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz bede czesto na tym forum :) poszukuje aktualnie a4 dlatego tez tutaj sie znalazlem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Chcialem przedstawic swoja oferte zmiany koloru Waszych samochodow za pomoca Plastidip .

Jezeli ktos chcialby zmodyfikowac swoj kolor badz element swojego samochodu i miec mozliwosc w przyszlosci powrotu do koloru bazowego bez zadnych uszkodzen lakieru to ta oferta jest skierowana wlasnie do Was!

Po krotce na czym to polega :

Plastidip jest to guma syntetyczna nagladana za pomoca specjalych pistoletow .

Plastidip pozwala na zabezpieczenie lakieru np. kamieniami lecacymi z drogi . Mozliwy jest wybor kazdego koloru z palety NCS jak i bezbarwnej powloki

Gwarantuje najnizsze ceny na rynku!

w celu ustalenia kosztu prosze o kontakt telefoniczny 535962205 poniewaz zalezy to od danej marki samochodu badz elementu!

Zamiast wyskakiwać z komercyjną reklamą może zapoznałbyś się z regulaminem forum? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może ile potrzebował bym plastidipa na pomalowanie dokładek zderzaka i progów?

a z jakiego na jaki kolor :) 1-2L max :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 litry to minimum jak dla mnie, na progach często się obciera spodniami więc 6 warstw to minimum, jaką masz dyszę i zakres pracy tego pistoletu w barach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysze musisz miec 1.4-1.5 - musze przyznac racje koledze Vario , jednak 2L to jest minimum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dot, dysza 1,4 - 1,5 i 2 bary to złe parametry, dysza 2,1 jest ok, 1,4-1,5 to na lusterka i małe pierdoły może być

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj bym sie klocil :) ale nie bede wchodzil w polemike :) Ty pracujesz tutaj ja tam :) Pozdro i nie ma sie co wadzdic wzajemnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru toczyć wojny, mam i taki i taki pistolet i widzę jaka różnica jest, polemika techniczna jest wręcz pożądana

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...