Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BDG] Mój AVANT V6... UPDATE- do sprzedania...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poza całkiem zjadliwym wyposażeniem, seria ze stycznia 2004 ściągana z Niemiec w 2007 roku...

To co było od początku:

- bi-xenony + spryskiwacze

- 4 x elektryczne szyby (piszę to bo ku mojemu zdziwieniu jest sporo b6 tylko z dwoma elektrycznymi :blink:)

- elektryczne podgrzewane lusterka

- podgrzewane fotele z przodu

- kierownica multifunkcyjna

- mała navi między zegarami (a co za tym idzie kolorowy FIS)

- satynowe relingi

- listwy w środku coś typu szczotkowane aluminium

Póki co dodałem:

- tempomat

- przyciemnione szybki

- ori spoiler na tylnej klapie (daszek)

- Bluetooth do komórki (podpięty pod głośniki samochodowe)

- felgi 17" plus gumy na lato (auto kupiłem na zimowych 16")

- zderzak tył z wyjściem na dwie rury

- końcówki tłumików

- gałka biegów s-line

- czerwone ori diody w lampce podświetlające tunel środkowy

- przedni zderzak s-line

- RNS-E

- DVD do RNSa

- zawieszenie gwintowane TEIN

- program w MR MOTORS

A to co mnie jeszcze męczy: (może wkrótce)

- parktronic tył lub kamera cofania na RNSa

- fotele skóra (lub jeszcze chętniej skóra + alcantara)

- wycisnąć z silnika jeszcze troche... :evil:

Takiego kupiłem:

72eeaec14fc19b4b.jpg

Taki był do niedawna:

692b307c7d6d7df6.jpg

e85b5ca9f1b5e15b.jpg

1646ff707c4e5d41.jpg

33c75d0708792486.jpg

A taki jest teraz:

719d89416ba8f484med.jpg

02a34ca1aa12c1e6med.jpg

0164be44ae482345med.jpg

7627db51d0c0cd4cmed.jpg

ea0f49e9e8635593med.jpg

c1f0176f5fa00912med.jpg

ENJOY...

Opublikowano

Super bardzo mi się podoba :th:

obniżaj jak to nie ma sensu :gwizdanie:

wirusik polecam :th:

zderzaczek od S-line :th:

fotele :th:

i będzie podobna do mojej :polew:

Bardzo mi sie podoba :oklaski:

Opublikowano

Bardzo ładniutka i zadbana B6 - tylko pogratulować - już w serii wyglądała bardzo ładnie a zmiany idą w dobrym kierunku :th: jedynie brak Q :( ale nie zawsze można mieć wszystko :wink4: wypasik też masz konkretny no i bardzo podoba mi się ten daszek tylnej klapy.Dupcia z tym wydechem wygląda jak 1.8T :wink4:

Opublikowano

zazdroszcze przednich lampek z czarnym srodkiem!

i tak jak pisales, dawaj zderzak od s-line. bedzie o wiele lepiej

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie zderzak od s-line chyba pojdzie w pierwszej kolejnosci, bo jednak zmienia diametralnie wyglad autka, a co do Q to mialem taka opcje jak kupowalem, ale bylo gorsze wyposazenie wiec zdecydowalem sie na te marne 163 KM... :wink4::decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

tylny zderzak jak u mnie może też zapodam od s-line , jak kupowalem myslałem ze to s-line ale mnie poprawili na forum a co do virusa to jedynie poprawa przebiegu momentu i pare km i nm

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

wirus popieram pięknie odpręża ten silniczek ,ale lajtowy do 190ps,autko cacy do mody :good:

Opublikowano
  • Autor

hmmm, troche odgrzales kotleta, ale czemu nie... info o wirusie tez juz zagrzebane gdzies gleboko w innym dziale, juz niedlugo wskoczy zderzak s-line do przodu to pewno uaktualnie info o swojej furce...

Opublikowano

bardzo mi sie podoba ta ori lotka na tylnej klapie :)

Opublikowano
  • Autor

nooooooo, mi też :> jej wątek też już zagrzebany gdzieś głeboko...

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

bardzo ładne ;)

Opublikowano

brakuje mi kilku gadzetów ale i tak jest super :good:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Jak mi ta fela chodzi po glowie to masakra.. :wallbash: :wallbash:

Pieknie.. :good::)

Opublikowano
  • Autor

wygląda ładnie ale na tym sie kończą jej zalety... po jednym sezonie na naszych drogach 2 felgi musialy juz isc do prostowania...

Opublikowano

Piękna

dziwne z tymi felami , ja mam 19 po całym sezonie i są proste :mysli:

Opublikowano
  • Autor

no to może to kwestia dróg, bo staralem sie uwazac ale cos mi nie poszlo... :gwizdanie:

Opublikowano

a to ori czy nie? może są za miękkie :mysli:

Opublikowano
  • Autor

mam nadzieje ze ori :> raczej wszystko na to wskazuje...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.