Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polecam serwis klimatyzacji Gniezno !


Tomcast

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie serdecznie polecam serwis klimatyzacji samochodowej KLIMAT ORLIKOWSKI z Gniezna ul. Kawiary 49.

Uczciwi ludzie i specjaliści w swojej dziedzinie! Płacisz tylko wtedy kiedy odjedziesz zadowolony z działającą klimą, wcześniej nie chcą kasy. Jadąc tam możecie być pewni, że wymienią i zrobią tylko to co jest potrzebne, aby Twoja klima działała jak należy, bez zbędnych wymian i naciągania.

Do tego bardzo przystępnie cenią swoje usługi.

Wymieniają sprężarki, chłodnice, a nawet parownik. Jeśli zerwie Ci się sprzęgło bez problemu i niedrogo Ci je wymienią i przedewszystkim będą szukali przyczyny zerwania po to żeby ją usunąć i masz spokój. Ja przyjeżdżałem do nich 130km żeby zrobili mi klime i się opłacało:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty tu wypisujesz, jestem po wizycie w tym zakladzie,pytalem innych mechanikow ile byn wzieli za ta usluge,to sie okazalo ,ze by wzieli 40 procent mniej,to sa naciagacze,maja dlugi dlugopis,szkoda ,ze nie wykasowali mnie jeszcze za to ze auto po naprawie stalo chwile na ich placu,a za oring to taka cene napisal ze myslalem chyba  jest ze zlota,gaz w instalacji byl na 100 procent a on policzyl za nabicie i szczelnosc,mnie juz u  nich nie zobacza,chyba ze z reklamacja,nie polecam,chyba ze masz za duzo kasy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tylko po to się zarejestrowałeś, żeby odp na post sprzed 5 lat? Nieźle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...