Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ten sportowy samochodzik to chyba jednak też będzie... Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Eeee kurde, chyba jednak nie kupię Korka tylko Audi.... :)

Miałem trudny wybór (dalej mam) jakie auto sportowe kupić. Wiadomo - ograniczenia finansowe

Patrzyłem na TT 3.2, BMW 130i (przyszłe 135i) - ale tu brak kasy....

Patrzyłem też na S4 / RS4 - ale też trochę za drogie

potem oglądałem Corrado (tylko 2.9 VR6), te są już w moim zasięgu (nawet z rezerwą - ale ten ich stan.....)

Do dzisiaj rano myślałem ża na 100% będzie to Corrado, gdy przypadkiem przeczytałem na wikipedii o s2

audi 80 b4 s2 2.2 Turbo, quattro, 230 ps ) motor ABY, 6 biegów skrzynia, 330 Nm !!!!, R5 20V SOHC, torsen

no normalnie bomba!! i to jeszcze Audi !!! = ocynk

silnik 2.2TQ mocniejszy niż 2.9 VR6 (4 zawory p cyl kontra 2, ale za to SOHC i o jeden gar mniej, no ale TURBO )

Roczniki te same co Corek 1992-1995 (w korku vr6 od 1991 do 1995)

ale plusy audiczki:

TURBO, Quattro (przy tej mocy moim zdaniem niezbędne), moc, Nm, skrzynia 6G, 6.1 do 100 i 248 Vmax, ocynk,

minusy: właściwie tylko masa (1525 kg), pewnie więcej pali ale to mało istotne, chyba droższe ?? (jestem na świeżo i nawet cen nie znam LOL)

Wniosek:

Chyba kupię takie audi za rok (wrzesień/październik 2007)

Moja prośba:

-wszelkie opinie negatywne/pozytywne

-ile pali, jak się sprawuje, kto ma niech opisze swoje przygody

-ceny części

-rdza tego nie tyka, prawda??

-może ktoś planuje sprzedać tak za rok (niecały?) ??

I największa prośba:

bez waszej pomocy najprawdopodobniej kupię TRUPA!!! począwszy od wiosny w 2007 pomożecie mi szukać dobrego S2 coupe ?? oczywiście stawiam browary/wina/wódki każdemu za pomoc

Pozdrawiam i proszę o wiele wypowiedzi !!

Opublikowano

No to czeka Cię rudne zadanie w znalezieniu dobrego S2 :)

Opublikowano

:( ale s2 bardziej mi się podoba niż Corrado..... jednak audi

PS: jakie są ceny za normalny egzemplarz ??

[ Dodano: 10-11-2006, 10:30 ]

PS: i jeszcze jedno: Dlaczego z całego forum tylko ten temat mogę wyświetlić ??

Opublikowano

myśle, że może być 2 razy więcej wart niż Twój gnojek ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.