Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana turbiny z BRD do BPW BARDZO PILNE!!!


kladi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Czytajac kilka tematow na forum dowiedzialem sie ze da sie zmienic Turbo sprezarke z silnka o kodowaniu BRD do felernego silnika BPW, jednak nigdzie nie znalazlem jak to dokladnie zrobic, tylko ktos kiedys napisal ze modyfikacja aby turbinka z BRD podeszla polega na tym, ze sie tylko jakis wąz doklada, jednak na tym sie zakonczyl temat.

Moje pytanie co trzeba zmodyfikowac zeby ta turbinka z BRD podeszla pod silnik BPW? Czy to sam korpus sie zmienia czy cala turbinke? I jaki numer turbinki sie tam montuje?

Prosze o jak najszybsze odpowiedzi gdyz autko aktualnie stoi u mechanika.

Pozdrawiam!

---------- Post dopisany 21-05-2012 at 08:42 ---------- Poprzedni post napisany 19-05-2012 at 12:33 ----------

~~odswierzam~~

---------- Post dopisany at 08:42 ---------- Poprzedni post napisany at 08:42 ----------

~~odswierzam~~

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podchodzi bez przerobek, jedyne co pasuje zrobic to na nowo program modyfikowac, ale ja narazie bez sprobuje jezdzic zobaczymy jak to bedzie ;)

A przy okazji znasz moze kogos kto tanio takimi turbinkami handluje?

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema, tylko na twoim miejscu bym odrazu tez wymienil pompe oleju, albo sam naped, bo mi juz 2 raz padl i teraz zmadrzalem i modyfikuje calkowicie, tak ze juz niema prawa z tym byc problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sprzedaje sprzedaje, ale napisalem tez inny temat w ktorym szukam opini o tym Panu co to modyfikuje, bo nie wiem jak on to modyfikuje czy to po modyfikacji dziala a czy sie zaraz rozlatuje po zalozmy 10 tys. km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

róznie jest z regenerowanymi - ja osobiście nigdy nie spotkałem się z tzw "bublem"

braciakowi montowali do volvo V50 2006 - nalatane ma 280kkm i turbo się zesrało - wstawili regenerowaną i dalej jeździ bez problemów, bez modyfikacji i regulacji..

ostatnio ktoś pisał na forum, że kupił regenerowaną i odrazu była "słaba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...