Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Obszycie kierownicy alcantarą. INFO


HARIBO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w A4 B5 mam kierownice od eski poliftową chciałbym obszyć ją alcantarą czy ktoś może ma w swoim wozie takie cos i jak to sie spisuje lub ktos wie gdzie takie coś obszywają. Z góry dzieki za każde info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie uważasz, że alcantara może się szybko pobrudzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden z Klubowiczy robi to prof

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=16004992

---------- Post dopisany at 13:51 ---------- Poprzedni post napisany at 13:50 ----------

raggaman

---------- Post dopisany at 13:51 ---------- Poprzedni post napisany at 13:51 ----------

raggaman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi profesjonalnie,ale alcantarą nie obszywa.Tylko skóra gładka lub perforowana albo mixt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś przygotowany na jazdę w rękawiczkach to dobre rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem szybko sie wyciera, brudzi itp ale mimo wszystko chciałbym miec obszytą alcantarą lub jakimś zamszem. Znalazłem jeden warsztat http://www.seb-car.pl/kierownice.html cena 200zł nawet blisko mam chyba sie skusze jak nic innego nie znajde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jeden warsztat http://www.seb-car.pl/kierownice.html cena 200zł nawet blisko mam chyba sie skusze jak nic innego nie znajde.

A co chcesz innego znaleźć ? Taniej to już chyba nie będzie.. i powiedz żeby pokazali Ci alcantarę.. jeśli nie ma logo " Alcantara Spa." to możesz sobie śmiało darować ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze to ta porządna włoska alcantara możesz coś wiecej powiedzieć? Zajmujesz sie obszywaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odradzam... każdy, kto zamuje się profesjonalnie obszywaniem kierownic powie to samo, co ja..

PS

bez rękawiczek nie podchodź..

---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

odradzam... każdy, kto zamuje się profesjonalnie obszywaniem kierownic powie to samo, co ja..

PS

bez rękawiczek nie podchodź..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze to ta porządna włoska alcantara możesz coś wiecej powiedzieć?

Tak jest to alcantara markowa, używana do fabrycznych obszyć. Nie jest ona tania stąd ceny obszyć zaczynają się przeważnie od 250 w górę. Jest dostępna lepsza podróba alcantary..ale na krajowym rynku jest średnio dostępna.

Tak czy siak.. obszycie alcantara oryginalną w kwocie 200 zł to że tak powiem.. średnio się opłaca tapicerowi ze względu na cenę materiału. Ale ja bym Ci radził podjechać i zobaczyć jak masz niedaleko.

Zajmujesz sie obszywaniem?

Kliknij w mój baner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...