Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Proszę o poradę

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Posiadam A4 B5 Avant ARG i chciałbym zakupić alufelgi ale nie wiem które wybrać. Czy może ktoś mi doradzić które lepiej zakupić ??

http://moto.allegro.pl/alufelgi-firmy-melber-prawie-nowe-opony-wanli-1088-i2349447790.html ------------>

te pierwsze 16" to włoska firma i podobno nie najlepszej jakości.. czy to prawda ? czy szerokość 225 nie jest za duża? dobrze sie prowadzi na takich oponach ?

Drugie felgi to juz ori i to 17" :

http://moto.allegro.pl/felgi-aluminiowe-17-5x112-audi-vw-seat-i2352764811.html#tabsAnchor

Ale boje sie ze przy takim rozmiarze i szerokosci opony moze cos przycierac.

Dodam tylko ze jest laikiem w tych sprawach dlatego prosze o porade. Moje Audi ma zwykle zawieszenie bez zadnych przerobek.

Dzieki z góry za pomoc.

Opublikowano

Przy 225/55/17 nic nie będzie obcierało, opony podobne, różnicy w prowadzeniu pewnie nie będzie, ja bym brał 17".

Opublikowano

Nie kupuj felg z plasteliny, tylko i wyłącznie ori.

Opublikowano
  • Autor

czyli to made in italy jednym slowem jest do d*** ??? i nie warto tego kupowac?

a ten kapec 225/55 to przy takim rozmiarze jest wieksze spalanie? jak to sie ma do tego??

Opublikowano

Myślę że rozmiar opony powinien być 225/45 r17, profil 55 to bardziej pasuje do A6 i przy A4 mogłoby gdzieniegdzie przytrzeć. Jeśli chodzi o felgi to myślę że ori są najlepsze, zresztą też tylko na takich się kulam, a w kwestii chinoli i makaronów nie wypowiadam się bo nigdy na takich nie jeździłem. Może inni którzy używają takie powiedzą coś więcej....a co do spalania to myślę że nie odczuje się tego jakoś drastycznie....zależy jeszcze od stylu jazdy....oscylowałbym ok 0,5 więcej, ale tak jak mówię to zależy od kierowcy....

Opublikowano

Dołoż stówke i kup ori , napewno będą lepsze:wink:

Opublikowano
  • Autor

ok wszystko rozumiem ale czy te felgi konkretnie z tego drugiego linka http://moto.allegro.pl/felgi-aluminiowe-17-5x112-audi-vw-seat-i2352764811.html to sa napewno ori ? nie zadne podrobki ? wygladaja za ladnie oraz troche mnie zaniepokoily te kapsle?? czy to mozliwe ze sa jakies trefne? Jak widywalem w tych modelach alufelg to byly sporo wypukle te kapsle a te wygladaja na plaskie i tak jakby byly naklejone poprostu...Czy to mozliwe? przyjrzyjcie sie dobrze i podpowiedzcie.

Opublikowano

kapsle normalne, mam takie same, felgi jak najbardzej ok, tylko profil opony troche za duzy

Opublikowano

Dokładnie, wszystko ok, bierz ori :wink:

Opublikowano

tylko ori ...

Opublikowano

dystans 15mm i będzie git :wink:

Opublikowano

16' tez ok, ale bierz 17', pancerne ładne felgi :decayed:

Opublikowano

Nie gadajcie głupot że felgi made in Italy to plastelina. Jak już to felgi no name. O losie...:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.