Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zalana przegroda akumulatora i serwa po ulewnym deszczu


Roberto90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam straszny problem, dzis moja Audi stała na deszczu po odpaleniu iałem problem z instalacja gazową, okazało sie ze komputer od gazu jest utopiony w wodzie tak jak i akumulator i serwo. Nie mam pojęcia dlaczego woda zbiera sie właśnie tam i nie schodzi. Miał ktos taki przypadek? Prosze o pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatkane odpłyey liściami i innym syfem . Odpływy są chyba 2 ... jeden pod aku a drugi pod serwo. Są tam takie mało potrzebne gumki przez które powinna zlatywać woda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli dobrze rozumiem to masz zapchany otwór przez który powinna schodzić woda. Znajduje sie on gdzieś koło akumulatora po stronie kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otwory się znajdują : jeden za servem od hamulców a drugi pod akumulatorem. Przetkać i obciąć to zwężenie w gumowych wstawkach w otwory i zapomniec o problemie no chyba że duzy liść wpadnie to i taką dziurę zatka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otwory się znajdują : jeden za servem od hamulców a drugi pod akumulatorem. Przetkać i obciąć to zwężenie w gumowych wstawkach w otwory i zapomniec o problemie no chyba że duzy liść wpadnie to i taką dziurę zatka

U mnie w b5 siedział kapsel z pepsi :polew: wywaliłem te gumki w pi..u :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie problem właśnie rozwiązałem, mieliscie racje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji sprawdź czy woda nie wplynęła do auta,

te gumy koledzy nie problem wyjąć? Bo to chyba najlepsze rozwiązanie

---------- Post dopisany at 11:02 ---------- Poprzedni post napisany at 11:02 ----------

Przy okazji sprawdź czy woda nie wplynęła do auta,

te gumy koledzy nie problem wyjąć? Bo to chyba najlepsze rozwiązanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tym wyjeciem to nie bardzo, zabezpieczaja przed wplywem wody do wnetrza auta podczas przejezdzania przez kaluze itp., mialem wilgoc w aucie i znalazlem wode - normalne bajoro pod boczkami w bagazniku avanta, wyjalem , przeczyscilem, osuszylem i gra, ale gumy spowrotem na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...