Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem ze zdiagnozowaniem pukania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Koledzy przestudiowałem już chyba całe forum odnośnie zawieszenia ale nic konkretnego odnosnie mojego problrmu nie znalazłem. Sprawa wygląda tak że mam dziwne pukanie z prawej strony czasami podczas ruszania, zawsze jak skręcam lub jade slalomem, zmieniam biegi i oczywiście na dziurach. Wachacze wymieniałem w zeszłym roku ale to też nic nie pomoglo pukanie jak było tak było teraz zaczeło pukać już bardzo więc szukam co jest grane. myślałem że może przyczyna leży w kolumnie makpersona ( amorek mocowanie górne i spreżyna ) ale dziś zamieniłem stronami i dalej to samo. Pukanie dochodzi z prawej stronu na wysokości pasażera ale jak zawsze nie można wykluczyć innego miejsca. Stabilizator wykluczam bo sprawdzalem przy odkręconym i dalej pukalo maglownica raczej ok ponieważ sprawdzałem z kumplami w warsztacie i nie widać aby ona byla powodem pukania. Jedyne co przychodzi mi do głowy to poducha silnika prawa bo lewą wymieniałem poduszke skrzyni tez wymieniałem więc raczej powinno być ok i zastanawiam się nad mocowaniem sanek silnika i łap silnika może tam coś się poluźnilo.

Czekam na jakieś sugestie.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Podjedz do mechanika i niech ktoś ci sprawdzi, może poducha od silnika.

Ja mam np tak że podczas przyspieszania mi coś drży i stuka, jak szarpie tez. Podniosłem sobie auto na podnośniku i dokładnie przejrzałem poduchy i po długich oględzinach dojrzałem lekkie wytarcia na dole poduchy tak jakby się przesuwała lekko....

Wiec tobie tez radze by ci ktoś dokładnie to sprawdził

Opublikowano
  • Autor

Jutro umówiłem się w jednym z warsztatów może oni coś znajdą bo ja już tracę pomysły, a co dwie głowy to nie jedna. Najgorsze jest to że zazwyczaj obstawiają zawias ale nawet po wymianie w tamtym roku to nic nie dało po prostu nie waliło tak mocno więc dało się jeździć może teraz już będzie to na tyle widoczne że coś znajdą albo ja.

Opublikowano

Ja też się naszukałem, wymieniłem dolny wahacz, końcówkę oraz drązek zero poprawy.Dopiero zmiana amortyzatora i błoga cisza:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Problem rozwiązany.

Okazało się że poduszka pod silnikiem była odkręcona i to powodowało stukanie.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Jednak poducha :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.