Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z otwieraniem auta pilotem


kuzarek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z otwieraniem auta pilotem. Najgorzej jest zimą. Wymieniłem baterię, ale to nie jest przyczyną. Muszę nacisnąć pilota na funkcję otwarcie lub zamknięcie i nakierowywać na auto z różnych stron, aż zaskoczy. Czy przyczyną może być akumulator? Miał ktoś taki problem?:wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś ostatnio ktoś o tym już pisał, tyle że w B6, podobno winą tego jest odbiornik(antena) w aucie. Masz może inny pilot, aby można to sprawdzić (porównać) czy to wina pilotów, czy odbiornika w aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo kolego. Dość śmiesznie to musi wyglądać jak tak latamy z pilotek wkoło auta :-D Winna jest o ile mi wiadomo antena w module komfortu , ale ja nie rozwiązałem tematu i chętnie poznam koszt ewentualnej naprawy gdyby ktoś to naprawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możesz się Lukasz jasniej określić o jaką antenę i odbiornik chodzi?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie powiem CI dokładnie gdzie to ustrojstwo siedzi, ale ktoś już kiedyś zakładał podobny temat i tam otrzmał gotowy opis co i jak - niestety nie mogę tego teraz znaleźć

---------- Post dopisany at 18:46 ---------- Poprzedni post napisany at 18:45 ----------

a próbowałeś już akcji z drugim pilotem, czy może masz tylko jeden??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa piloty, ori. Wpienia mnie jak muszę nieraz chodzić dookoła auta i machać pilotem. :wallbash:

---------- Post dopisany 01-06-2012 at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany 25-05-2012 at 21:06 ----------

Czy może mi ktoś powiedzieć gdzie jest skrzynka od pilota wewnątrz auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzynka z modułem znajduje się w bagażniku - w prawym nadkolu pod wykładziną (wszystko "siedzi" w pompce centralnego zamka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoć jest tam gdzie piszesz ale ja tam nie mam żadnych zimnych lutów a kłopot czasem też występuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod vaga podłączałem i pompka jest ok. To na pewno wina pilota!:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...