Treść opublikowana przez wojtek3022
-
Zmiana lamp z przedlifta na polifty
również chcę je zakupić , jeśli kupisz to daj znać czy pasuje wszystko
-
Słaby zasieg domykania/otwierania szyb.
u mnie jest to samo - muszę stać przy samych drzwiach
-
Rezanie bixenonu
jak dla mnie to wygląda mistrzowsko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
Ile bierze wam oleju na 1000km ?
rocznie około 18-20tyś
-
Ile bierze wam oleju na 1000km ?
u mnie litr na rok
-
licznik poliftowy
witojcie mam możliwość kupna takiego licznika bo na moim wyświetlaczu już nic nie widać lecz waham się bo nie wiem czy dam radę sam to ogarnąć taką operację mój licznik nie ma zegarka cyfrowego tylko wskazówkowy proszę znawców tematu żeby nakierował mnie ktoś na właściwą drogę z góry dzięki
-
Nierównomierne zużycie klocka po wymianie tarcz
też tak miałem , brało mi tylko połowę tarczy na obu kołach czyściłem i smarowałem ponownie prowadnice i też nie pomogło teraz założyłem nowe klocki i tarcze i jak na razie jest o.k. 1000 km już zrobiłem i jest git
-
dwumas z A4 2.5 tdi
siema Pany czy dwumas od silnika 2.5 AKN przypasi do AFN-a ? (skrzynia piątka w obu autach)
-
Brak mignięcia kierunku przy zamykaniu auta
miałem podobny objaw okazało się że kuna pogryzła kabelki , strociłą kabel od czujnika zamknięcia maski
-
Polecane opony letnie
ja takie kupilem http://allegro.pl/4x-opony-205-55r16-cordiant-sport3-oryginal-91v-i5790346776.html
-
licznik z A6 RS do A4 B5
Jeszcze nic nie jest ustalone bo nie wiem czy FIS jest 100 % sprawny bo nie mam jak sprawdzić. Kolega gadał coś o 5-ciu stówkach. Wart jest tyle ? I czy jak podeślę pod moją instalacje to nic się ni pochrzani ?
-
licznik z A6 RS do A4 B5
mam pytanie do expertów mam mozliwośc wyrwania licznika z A6 RS6 w dobrej cenie (jedyny mankament -wskazówka od paliwa zatrzymała sie posrodku) i czy czy jest możliwość założenia tego do mojego traktora ? czy da sie przerobić ten licznik na diesla ? licznik dokładnie taki jak z tego linku- http://allegro.pl/audi-rs6-zegary-licznik-wskazniki-4b0920937b-i5076609732.html z góry dzieki za wszelkie sugestie
-
Odmrażacz do szyb - stosujecie?
Ja stosuję Sub Zero firmy Carplan w atomizerze , jest do -35 st. jest naprawdę dobry
-
hokej przód
ja takowy hokej posiadam
-
tablet jaki polecacie?
a ja polecam taki sprzęt Plug Force cenę zrobili zajebiaszczą a specyfikacja bije na głowę Galaxy Tab-a
-
obowiązkowa zmiana opon
kolego puffi no to jesteśmy w klubie bo ja też olałem system i jeżdżę cały czas na zimówkach
-
Strefa Śmiechu
władca pierścieni Megaaudi - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu
-
Dobór elementów do wymiany paska rozrządu.
witam wszystkich traktorzystów przyszła u mnie pora na wymianę rozrządu i zastanawiam się nad takim zestawem - ROZRZĄD POMPA VW PASSAT B5 AUDI A4 A6 GOLF AFN AHU (3407306438) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. pasek znam ale nie znam firmy INA oraz producenta pompy DOLZ u mnie w miasteczku krzyknęli za zestaw bez pompy 340 zeta więc myślę że cena jest atrakcyjna czy ktoś by mógł się wypowiedzieć na ten temat z góry dziękuję za wszystkie sugestie
-
spotkaliscie sie z podrobkami wahaczy MS?
osobiście kupiłem u Wandeja cały komplet i w poniedziałek zakładam
-
co to za kabelek ???
czy może mnie ktoś oświecić co to za kabelek widoczny na zdjęciu ? po wyciągnięciu radia znalazłem ów kabel i wychodzi on nie z tej wiązki co radio lecz z wiązki po lewej stronie
-
Nieznany przycisk na słupku od strony kierowcy na wysokości siedziska
tym przyciskiem wyłączasz alarm wewnątrz auta
-
Kto nie wytrzymal
Jak drugi rok ? to co zimę 2011/2012 lato 2012 i teraz zimę 2012/2013 i będziesz jeszcze lato latał na zimowych ? dokładnie tak jak piszesz kupiłem okazyjnie zimówki i tak sobie śmigam aż mi się letnie kapcie z nich zrobią jeszcze myślę dwie zimy obskoczyć ;-)
-
Kto nie wytrzymal
hi,hi a ja już drugi rok na zimówkach jeżdzę i jest gitara
-
Twardy pedał hamulca-Pompa Vacum?
kolego , masz to samo co ja czyli wodę w układzie hamulcowym musisz wymienic płyn