Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Huczące łożysko tylnego koła


Fr0styyy.

Rekomendowane odpowiedzi

Hi.

Od jakiś dwóch miesięcy huczy mi w lewym tylnym kole i nie wiem, czy wymieniać to parami, czy tylko 1 łożysko wymienić? Razem z piastą kosztuje nie mało, bo 350 zł/szt :facepalm: więc wymieniać dwóch mi się nie bardzo widzi...

Jakie najlepiej wziąć? Brałbym SKF, ale cena zabija... FAG?

ŁOŻYSKO Z PIASTĄ AUDI A4 B6 B7 OD 2000->FAG (2313977328)

http://allegro.pl/lozysko-piasta-kola-tyl-audi-a4-8e2-b6-nowa-i2370895457.html ?

Trudna jest wymiana? Bo nie nie mam zamiaru dawać to komuś do robienia :E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wymienial pojedynczo:) jak sie skonczy drugie to je wymienisz , po chloere robic sobie takie ksozt ana jeden raz:) jak chcesz moge pozniej zrobic Ci skany z Hynesa i na emaila przeslac;) jak sie je wymienia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniaj pojedyńczo i samo łożysko. Wymieniać piasty niema takiej potrzeby. Chyba że łożysko Ci się rozsypie i uszkodzi piaste. Ale tak to niema sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale do wymiany samego lozyska bedzie potrzebna mu prasa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po takim zabiegu.Wymienilem lozysko z piasta,nie ma zadnej filozofi,napewno sobie poradzisz.Radze wymienic z piasta bo latwiej i nie bedziesz musial szukac kogos z prasa.Ja wymienilem jedno uszkodzone i cichutko teraz autko sie toczy...Nie czekaj za dlulgo z wymiana bo luz szybko sie bedzie powiekszal a co za tym idzie chalas bedzie narastal.U mnie juz byl nie do zniesienia i w krotkim czasie szybko sie powiekszal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prasę mam do dyspozycji, ale chyba lepiej całość razem z piastą wymieniać, bo tak łatwiej i pewniej.

Kupię chyba to łożysko FAG. Chyba, że ktoś z forum sprzedaje takie rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz do dzikiego ;) sam zamowilem wczoraj u niego lozyska na przod ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w A4 B6 wymienia się same łożyska czy trzeba wymieniać całe piasty. W sklepie powiedziano mi że całe piasty i koszt do przodu to 230zł a do tyłu 430zł.

---------- Post dopisany 15-06-2012 at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany 13-06-2012 at 14:37 ----------

Prawdopodobnie to łożysko prawy przód. Może ktoś podać dokładne nr łożyska albo wymiary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro przy dobrym wietrze będę wymieniał tą piastę... Trzeba nową dokręcać z jakąś odpowiednią siłą?

---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:56 ----------

Nie ważne, już wymieniłem. Jak na tyle jest cicho to teraz przód się odzywa przy 50 km/h, że aż czuję takie chrobotanie na pedałach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...