Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Trasa Stargard Szczeciński - Karpacz


Galec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wszystkich mam pytanie jak wygląda droga na ww trasie?? jutro mam służbowy wyjazd do Karpacza i się zastanawiam czy zrobić sobie wycieczkę i polecieć swoim autkiem czy brać firmowego patataja. Pytanie o tyle istotne, że mam u siebie koło 18 cali i gwint -6 cm i nie wiem jakie drogi na mnie czekają. Z drugiej strony jechać tyle kilometrów skodą co jeździ jak by ciągnęła za sobą kotwicę to też lipa :( Jak by były w miarę dobre drogi to bym się skusił i swojego przegonił ale jak mam się po drodze wkurzać na dziurach to bez sensu. Planowałem jechać Stargard Szczeciński -> Gorzów Wlkp. -> Zielona Góra -> Nowa Sól -> Bolesławiec -> Lwówek Śląski -> Jelenia Góra -> Karpacz.

Wszelkie podpowiedzi mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, często jeżdżę na trasie Stargard-Wrocław, ale i do Karpacza bywało.

Po pierwsze proponuje z Nowej Soli lecieć na Lubin i Legnicę zamiast na Bolesławiec. Do Legnicy na pewno jest spoko droga, bo niedawno jechałem, ale nie jestem pewien jak dalej. Generalnie nie powinno być źle.

Z kolei na Bolesławiec masz wąską drogę i z tego co wiem w gorszym stanie niż ta przez Legnicę. Kiedyś raz jechałem przez Kożuchów na Bolesławiec i więcej już nie pojadę.

Ale to tylko moje zdanie, może ktoś jeszcze podpowie.

Szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Stargardu masz super drogę,nowa S3 idziesz nią do Gorzowa,potem jest troszkę słabiej między innymi remonty w okolicy Świebodzina i Zielonej Góry.

Dalej 12 Legnica Polkowice kierunek na Jelenią i Karpacz.

Droga nie jest zła na gwincie spokojnie dasz radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie panowie za wszystkie wskazówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...