Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Klocki hamulcowe - co sadzicie ?


mari000

Rekomendowane odpowiedzi

:facepalm: Kup sobie dobry klocek, na tym się nie oszczędza, Devastation ma ori za ok 200zł, polecam również Ferodo, Ate resztę sobie odpuść :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki kolego , tak jakos wpadly mi w oczy chyba ze zgledu na cenne i kolor , ale masz racje nie ma co tak szalec :P hehe .

Wielkie dzieki :hi::hi:

---------- Post dopisany at 09:10 ---------- Poprzedni post napisany at 09:10 ----------

wielkie dzieki kolego , tak jakos wpadly mi w oczy chyba ze zgledu na cenne i kolor , ale masz racje nie ma co tak szalec :P hehe .

Wielkie dzieki :hi::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kup lepsze od tych a nie gorsze :grin: Zapytaj Tomka na PW, ma ori w dobrej cenie, powiem że chyba najlepszy wybór :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe jakos tak mi wpadly w oko te czerwone z allegro :P no ale wielkie dzieki , odrzucam juz od siebie je i org biore , tzn zobaczymy czy cos bedzie mial "Tomek" ... masz moze namiar na kolege "Tomka " bo duzo ich tu , a jak narazie stawiam tu pierwsze kroki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek tzn. Devastation tak jak pisałem wyżej, rozmawiałem z nim i do Twojego też się znajdą, pisz mu PW :wink:

---------- Post dopisany at 10:35 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ----------

http://a4-klub.pl/users/9483/

---------- Post dopisany at 10:36 ---------- Poprzedni post napisany at 10:35 ----------

a najlepiej od razu dzwoń :naughty: komórkę masz na dole w jego profilu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze nalezy zwrocic uwage na klocki Ferodo ? duzo ludzi poleca ? co sadzisz :P

narazie mam problem z tel , wiec nie zadzwonie ale napisalem juz :)

poraz kolejny wielkie dzieki za pomoc czapa z glowy heheh :hi::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bardzo dobre, choć znam przypadki że lekko popiskiwały a ja mam ori i cisza :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam zmieniłem na klocki firmy ATE i wszystko rewelacyjnie się spisuje a jak to się mówi na hamulcach się nie oszczędza chodzi o twoje i innych bezpieczeństwo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...