Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podwyższenie zawieszenia 1 BV podkładkami gumowymi - pomocy


irass

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam A4 B6 1,9 TDI. Zakupiłem springi 1 BV, aby obniżyć przód z 1 BA. Wymieniłem je i przód zamiast oczekiwanych 20 mm obniżył się o 35 mm. Springi dobrałem według kategorii wagowej. Czy można wstawić grubsze podkładki pod sprężyny, aby podnieść zawieszenie o mniej więcej 10 mm. Może jest podobny temat na Forum, ale nie mogę znaleźć. Droga dojazdowa do mojej miejscowości przechodzi remont i obawiam się, że mogę robić w przyszłości za spych. Proszę o poradę, gdyż jestem laikiem w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu poszukał bym jednak innych sprężyn, możesz kombinować z podkładkami, podniesiesz trochę auto, ale dodatkowo usztywni Ci się przód, więc nie wiem czy jest sens przy sztywnym ori. 1BV. Z drugiej strony jeżeli chodzi tylko o 1cm możesz spróbować, na pewno taniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam A4 B6 1,9 TDI. Zakupiłem springi 1 BV, aby obniżyć przód z 1 BA. Wymieniłem je i przód zamiast oczekiwanych 20 mm obniżył się o 35 mm. Springi dobrałem według kategorii wagowej. Czy można wstawić grubsze podkładki pod sprężyny, aby podnieść zawieszenie o mniej więcej 10 mm. Może jest podobny temat na Forum, ale nie mogę znaleźć. Droga dojazdowa do mojej miejscowości przechodzi remont i obawiam się, że mogę robić w przyszłości za spych. Proszę o poradę, gdyż jestem laikiem w tej kwestii.

Ile klas wagowych niżej kupiłeś te springi?

Daj fotkę jak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Springi kupiłem od B7 2,0 TDI, brałem pod uwagę podobną masę osi z tabliczki. Foto wstawię przy okazji. Niestety nie ma z poprzednim ustawieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...