Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ile paliwa po odpowietrzeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam. ile wejdzie paliwa w a4 b5 1.9tdi 110km po odpowietrzeniu pod sam korek? Bo normalnie niby wchodzi 62l. Mialem zalane po sam korek z odpowietrzeniem (nie lalem na stacji) i wyjezdzilem 600 km i pokazuje mi rowno strzalka na polowie. Wejdzie 70l z odpowietrzeniem? Czy wiecej? i jeszcze jedno czy ten wskaznik dokladnie odzwierciedla stan zbiornika bo widac ze ta polowa od pelnego do polowy jest wieksza na wskazniku niz od polowy do zera.. Pozdro

Opublikowano

Z moich doświadczeń wynika, że około 72 litrów da się zalać do AFN. Wskaźnik do połowy porusza się dosyć leniwie, a po przekroczeniu nabiera dużego przyspieszenia :decayed: U mnie jak zaleję pod korek to przez pierwsze 200km wskazówka stoi w miejscu.

Opublikowano
  • Autor

u mnie jest tak samo. A do polowy ile srednio przejedziesz? I ile na zalanym pod sam korek (72l)? Bo cos czuje ze skoro mam do polowy 600km to do rezerwy bedzie maks 1000km a to wyjdzie srednie spalanie 7,2/100km a to duzo troche.

Opublikowano

u mnie jest to samo. do połowy idzie powoli a potem to już leci. ja maksymalnie wlałem 68l ale na stacji

Opublikowano
witam. ile wejdzie paliwa w a4 b5 1.9tdi 110km po odpowietrzeniu pod sam korek? Bo normalnie niby wchodzi 62l. Mialem zalane po sam korek z odpowietrzeniem (nie lalem na stacji) i wyjezdzilem 600 km i pokazuje mi rowno strzalka na polowie. Wejdzie 70l z odpowietrzeniem? Czy wiecej? i jeszcze jedno czy ten wskaznik dokladnie odzwierciedla stan zbiornika bo widac ze ta polowa od pelnego do polowy jest wieksza na wskazniku niz od polowy do zera.. Pozdro

Żeby to sprawdzić to musisz mieć puściutki zbiornik paliwa i wtedy zatankować do pełna ale na wiarygodnej stacji paliwowej. Moje autko po potrójnym odpowietrzeniu przejeżdża 600 km. i wskaźnik pokazuje połowę, a do rezerwy idzie już szybciej. Po zatankowaniu zaś do pełna wychodzi mi od 6,0 do 6,4L/100. Pozdrawiam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.