Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z autem na benzynie


arturkropka

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM MAM PROBLEM ZE SWOJA AUDI MIANOWICIE AUTO JEST NA GAZ BRC JADAC PO SKONCZENIU GAZU PRZELACZYLEM NA BEZYNE I W TYM MOMENCIE AUTO STANELO JAK PRUBOWALEM ODPALIC TO ODPALILO JECHALEM KAWALEK SZARPALO I JECHALO WYGLADALO TAK JAKBY NAGLE GASL SILNIK I ZA CHWILE ODPALAL TAK PRZEZ CHWILE POTEM GASL CALKIEM A GDY ODPALILEM MOGLEM JECHAC DALEJ ALE BYLY TE SAME OBJAWY I TAK ZA KAZDYM RAZEM DODAM ZE NA GAZIE CHODZI BEZ ZAZUTÓW WCZESNIEJ TEZ TAK SIE DZIALO ALE MECHANIK WYMIENIL CZUJNIK STEROWANIA CISNIENIA PALIWA I JAKIES 3000 KM BYLO OK A TERAZ ZNOWU TE SAME OBJAWY PROSZE O POMOC BO JESTEM 2000 KM OD DOMU Z DZIECKIEM I NIE WIEM CO MAM ROBIC MUJ E.MAIL [email protected] tel 509647283 POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej było by podpiąc VAG-a ale nie masz ze soba pewnie?? Czyli jak przełączy się na gaz to jest dobrze?? Jeśli tak to postaraj się wrócić tak to miejsca zamieszkania i wtedy cos podziałasz bo jesteś pewnie zagramanicą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jestem w norwegi na gazie jest ok tylko na benzynie fiksuje

---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

dodam zalozylem druga pompe paliwa i nic paliwa jest pół zbiornika po wymianie czujnika sterowania cisnienia paliwa bylo jakis czas ok i teraz znowu

[

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

pytalem mechanika który to robil czy zalozyl nowy czujnik to powiedzial ze to jest nowy

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

pytalem mechanika który to robil czy zalozyl nowy czujnik to powiedzial ze to jest nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...