Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy ktoś mi może powiedzieć co to jest?


dejmien01

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie żeś to kupił w zeszłym roku w październiku kupowałem w ASO Bełtowskiego w Krakowie 130 zł i dostałem upust. Zakupiona rurka jest identyczna z wymontowaną więc informacja i metalowym pierścieniu chyba nie jest prawdziwa a rurka posiada tylko dwie metalowe tulejki na otworach montażowych co i tak nic nie daje gdyż w miejscach tych następują pęknięcia i zaczyna wyciekać olej. Wyciekający olej robi wrażenie, że cieknie uszczelka pod miską najpierw w niewielkim stopniu aż do znacznego wycieku więc jak ktoś ma takie problem to sprawcą ubytków oleju może być ta rureczka. Kiedyś na forum ktoś pisał, że po wymianie uszczelki w metalowej misce nadal mu ciekło a sprawca pewnie była ta rureczka Poniżej fotka mojej pękniętej z obu stron na szczęście w całości bez ubytków.

DSC_0149.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szczecinie kupiłem i sprawdziłem cenę w dwóch ASO. Panowie zgodnie twierdzili, że taka jest cena odgórna narzucona przez Poznań - magazyn centralny na Polskę. Może podrożało od zeszłego roku? VAG w Polsce zmienił właściciela - nie wiem dokładnie kiedy. Kulczyk sprzedał to chyba... Volkswagenowi ;) Wiem że brzmi to dziwnie, ale z tego co rozumiem w końcu właścieilem VW w Polsce jest Volkswagen. Być może z tego wynikają zmiany cen. Nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szczecinie kupiłem i sprawdziłem cenę w dwóch ASO. Panowie zgodnie twierdzili, że taka jest cena odgórna narzucona przez Poznań - magazyn centralny na Polskę. Może podrożało od zeszłego roku? VAG w Polsce zmienił właściciela - nie wiem dokładnie kiedy. Kulczyk sprzedał to chyba... Volkswagenowi ;) Wiem że brzmi to dziwnie, ale z tego co rozumiem w końcu właścieilem VW w Polsce jest Volkswagen. Być może z tego wynikają zmiany cen. Nie wiem.

Dorobiłem flansze dospawałem 10cm. rurki cienkościennej i na to naciągnąłem obciętą górną część i założyłem opaskę problem z bani na 50 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałem - następnym razem zrobię to samo. Teraz nie mogłem ze względu na brak dostępu do spawary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...