Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bezpiecznik? dioda na lusterku się świeci więc chyba jest ok?

podłączałem jeszcze 2 lusterko żeby wyeliminować uszkodzenie i nadal to samo.

Opublikowano

podłączałem drugie lusterko i nadal to samo.

Opublikowano

ok, idę testować

---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ----------

Miałeś rację. Po odłączeniu oryginalnie idącego pinu 3 wszystko chodzi. Wiesz może do czego był ten oryginalny 3 pin?

Opublikowano

Jeszcze jedno. Czy ten symbol świateł z literką A ma się włączyć od razu po włączeniu świateł drogowych czy dopiero po przekroczeniu zadanej prędkości?

Robiłem przed chwilą testy ale coś nie bardzo chce to działać. Przełączam manetkę do przodu. Włączają się drogowe. Wracam manetką na pozycję wył., światła drogowe świecą nadal ale nie chcą się same wyłączać gdy jedzie coś z przeciwka.

Opublikowano

Dzięki bardzo za pomoc, na to nie zwróciłem uwagi. Co do koloru tego odłączonego przewodu to jest on czarny. Nie mierzyłem ale pewnie jakaś masa.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeżeli będzie ktoś wymieniał gateway-a to jestem w stanie pomóc z CP (component protection) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano
!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeżeli będzie ktoś wymieniał gateway-a to jestem w stanie pomóc z CP (component protection) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To podrzuć jakieś szczegóły na PM.:wink:

Opublikowano

A dlaczego na PW ?? Pisz tu jeśli wychodzi taniej niż w ASO...

Opublikowano

Taniej i bezpieczniej ;-)

Z reguły nie mamy pewności skąd dostajemy części...

Podsyłasz oryginalny i nowy gateway.

Następnego dnia odsyłam do Ciebie.

Co do kosztów to wychodzi ok 50% ceny ASO

Opublikowano
  • Autor
Taniej i bezpieczniej ;-)

Z reguły nie mamy pewności skąd dostajemy części...

Podsyłasz oryginalny i nowy gateway.

Następnego dnia odsyłam do Ciebie.

Co do kosztów to wychodzi ok 50% ceny ASO

Czyli ? Ja ostatnio płaciłem 150 PLN

Opublikowano

Mówię o normalnej cenie a nie po rabatach ;-)

ok. dla forumowiczów koszt 100PLN

Opublikowano

przepisujesz VIN do firmware czy sprowadzasz sterownik do dziewiczego stanu?

Opublikowano
  • Autor
przepisujesz VIN do firmware czy sprowadzasz sterownik do dziewiczego stanu?

Wiadomo ,ze potrzeba dobrego sprzętu do tego :wink: .

No tak norberth ........ja mam 40% rabatu :decayed:

Opublikowano
ok, idę testować

---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ----------

Miałeś rację. Po odłączeniu oryginalnie idącego pinu 3 wszystko chodzi. Wiesz może do czego był ten oryginalny 3 pin?

Ten 3 pin był zapewne do komfortu, żeby jak właczysz wsteczny rozjaśniało sie lusterko, tak jest w lusterkach bez asystenta.

Opublikowano
ok, idę testować

---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ----------

Miałeś rację. Po odłączeniu oryginalnie idącego pinu 3 wszystko chodzi. Wiesz może do czego był ten oryginalny 3 pin?

Ten 3 pin był zapewne do komfortu, żeby jak właczysz wsteczny rozjaśniało sie lusterko, tak jest w lusterkach bez asystenta.

A w tych z asystentem się nie rozjaśnia?

Opublikowano
ok, idę testować

---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ----------

Miałeś rację. Po odłączeniu oryginalnie idącego pinu 3 wszystko chodzi. Wiesz może do czego był ten oryginalny 3 pin?

Ten 3 pin był zapewne do komfortu, żeby jak właczysz wsteczny rozjaśniało sie lusterko, tak jest w lusterkach bez asystenta.

A w tych z asystentem się nie rozjaśnia?

Rozjaśnia się ale sygnał, że jest włączony wsteczny idzie po CANie.

Opublikowano
ok, idę testować

---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ----------

Miałeś rację. Po odłączeniu oryginalnie idącego pinu 3 wszystko chodzi. Wiesz może do czego był ten oryginalny 3 pin?

Ten 3 pin był zapewne do komfortu, żeby jak właczysz wsteczny rozjaśniało sie lusterko, tak jest w lusterkach bez asystenta.

A w tych z asystentem się nie rozjaśnia?

Rozjaśnia się ale sygnał, że jest włączony wsteczny idzie po CANie.

Takiej odpowiedzi oczekiwałem. :grin::grin::grin: Dzięki!:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.