Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Address 20: High Beam Assist. Labels: 8K0-857-511.clb
Control Module Part Number: 8K0 857 511 D HW: 8K0 857 511
Component and/or Version: FLA H04 0004
Software Coding: 04012064747464545425363E
Work Shop Code: WSC 06335 123 12345
VCID: 326BFC436DDABA8E527-8067
No fault code found.

Sprawdzone i działa bardzo dobrze :banan: Ostatnio jeździłem nową Alhambrą i tam ten system działał jak chciał :facepalm:

Opublikowano

Co trzeba przyznac to to ze naprawde szybko zmienia swiatla.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam.Panowie mam pytanko odnośnie a6c6. Mam High Beam Assist zainstalowane i działa poprawnie z tym że po załączeniu nie pokazuje na liczniku -fisie tej kontrolki-asystenta

Dodam że mam 17 poliftową pod ACC. gatek -19 jest 26 pinowy czyli przedlift ,bord 09 poflashu -279N. Lusterko podstawiałem inne 8K i 4F i dalej lipa

Może ktoś z Was wie o co biega że nie pokazuje kontrolki ?

Opublikowano

Witam.Panowie mam pytanko odnośnie a6c6. Mam High Beam Assist zainstalowane i działa poprawnie z tym że po załączeniu nie pokazuje na liczniku -fisie tej kontrolki-asystenta

Dodam że mam 17 poliftową pod ACC. gatek -19 jest 26 pinowy czyli przedlift ,bord 09 poflashu -279N. Lusterko podstawiałem inne 8K i 4F i dalej lipa

Może ktoś z Was wie o co biega że nie pokazuje kontrolki ?

Chodzi Ci o dodatkowa kontrolkę na zegarach ,czy tylko symbol z "A" wyświetlany na FISie ?

Opublikowano

Witam.Panowie mam pytanko odnośnie a6c6. Mam High Beam Assist zainstalowane i działa poprawnie z tym że po załączeniu nie pokazuje na liczniku -fisie tej kontrolki-asystenta

Dodam że mam 17 poliftową pod ACC. gatek -19 jest 26 pinowy czyli przedlift ,bord 09 poflashu -279N. Lusterko podstawiałem inne 8K i 4F i dalej lipa

Może ktoś z Was wie o co biega że nie pokazuje kontrolki ?

Chodzi Ci o dodatkowa kontrolkę na zegarach ,czy tylko symbol z "A" wyświetlany na FISie ?

o symbol A na fisie

Opublikowano

Witam.Panowie mam pytanko odnośnie a6c6. Mam High Beam Assist zainstalowane i działa poprawnie z tym że po załączeniu nie pokazuje na liczniku -fisie tej kontrolki-asystenta

Dodam że mam 17 poliftową pod ACC. gatek -19 jest 26 pinowy czyli przedlift ,bord 09 poflashu -279N. Lusterko podstawiałem inne 8K i 4F i dalej lipa

Może ktoś z Was wie o co biega że nie pokazuje kontrolki ?

Chodzi Ci o dodatkowa kontrolkę na zegarach ,czy tylko symbol z "A" wyświetlany na FISie ?

o symbol A na fisie

Nie wiem jak w C6 ,w B8 czy A5 każde zegary to obsługują ,tego sie nie koduje.

Skoro HBA działa i żadnych błędów nigdzie nie ma ,to według mnie problem tkwi w zegarach ,może dlatego ze masz z polifta ?

Opublikowano

No okey, ale w c6 dopiero HBA w fl były montowane , Co dziwne że ten zegarek biegał u kumpla i tam A się zaświecało ,Ja stawiam na gatka 26pin . Co o tym sądzicie?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czy gateway 8T0 907 468 H obsłuży High Beam Assist?

Opublikowano
  • Autor
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, trochę poza temat , bo to forum audi A4 ,ale może ktoś wie i podpowie ....

Posiadam Audi S5 i chciałbym doposażyć w High Beam Assist.

Lusterko z kamerą (zakupiłem) , aktualnie mam z fotochromem i czujnikiem wilgotności + kompas (wersja USA) , kostka jest 8pin.

gateway z literką Q

teraz

wystarczy 2 kabelki w warkocz do CAN

Pin 3 lusterka do pinu 17 gatewaya (stary pin3 wyciągam i izoluje)
pin 8 lusterka do pinu 7 gatewaya

czy coś u mnie inaczej ? poza tym ,że gateway jest w bagażniku i trzeba podsufitką lecieć z kablami.

rok auta 2009

Opublikowano

Gateway nie jest w zadnym bagazniku tylko z przodu za schowkiem

Opublikowano

Gateway nie jest w zadnym bagazniku tylko z przodu za schowkiem

ok , moja pomyłka.

czyli ?

2 kabelki w warkocz do CAN

Pin 3 lusterka do pinu 17 gatewaya (stary pin3 wyciągam i izoluje)

pin 8 lusterka do pinu 7 gatewaya
i zakodować ??
Opublikowano

zrobiłem tak:

pin3 i pin8 do wtyczki z pinem 20 = No Signal/Communication

czy może tak:

pin3 do pin 17gateway

pin8 do pin 7 gateway ?

sugeruje się tą rozpiską

Wtyka 8 PIN :

PIN 1 ---> zasilanie do bezpiecznika 12V
PIN 2 ---> masa (łapiesz byle gdzie)
PIN 3 ---> CAN HIGH do GATEWAY wtyka 20 PIN / PIN 17
PIN 6 ---> do wtyki 8 PINowej 6 PIN lampki wnetrza
PIN 7 ---> do KOMFORTU wtyka 32 C / PIN 32 (czujnik wilgotnosci powietrza tylko przy klimatroniku KOMFORT)
PIN 8 ---> CAN LOW do GATEWAY wtyka 20 PIN / PIN 7

Opublikowano
  • Autor

W ćzym problem ? :)

Podpinanie canów ( komunikacja )

LUSTERKO : wtyka 8 PINowa / PIN 3 ---> CAN HIGH do GATEWAY wtyka 20 PINowa / PIN 17

LUSTERKO : wtyka 8 PINowa / PIN 8 ---> CAN LOW do GATEWAY wtyka 20 PINowa / PIN 7


Jesli mamy obsadzone PINY w GATEAWY ( CAN EXTENTED) to mostkujemy je ..........tak jak na schemacie .

Opublikowano

OK zrobione . Ja chciałem zapiąć do PINu 20 wtyku Gateway i zmostkowac hehe...

Teraz co wybrać w ustawieniach LED czy BIXENON?

Mam BIXENON z AFS

Edytowane przez szymekPL

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Cześć. Czy da sie założyć lusterko od polifta do przedlifta? Bo takie nabyłem przy zakupie podsufitki i nie wiem czy sprzedawać czy przerabiać

Opublikowano
  • Autor

Cześć. Czy da sie założyć lusterko od polifta do przedlifta? Bo takie nabyłem przy zakupie podsufitki i nie wiem czy sprzedawać czy przerabiać

mocowanie jest inee i nie pasuje

Opublikowano

Dzieki WRC.

Nie chce sie ktoś wymienic na lusterko przedliftowe z HBA, fotochrom z czujnikiem wilgotności czarne na takie samo po lifcie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.