Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana zawieszenia na gwintowane i ustawienie a4b6 avant


ziomekk

Rekomendowane odpowiedzi

witam tak jak w temacie wymieniłem zaweiszenie na supersporta i mam taki problem ze tył mam skrecone na maxa i nadal jest dosyc wysoko chociaz sporo zeszedł mam koła 18 calowe i jest szpara z 3-4 cm czy to sie ułozy z czasem?? czy cos zle zrobiłem maktos jakies zdiecia jak to powinno wygladac czy poprostu przez to ze zawias jest nowy i sie ułozy i zejdzie nizej z czasem a przód ustawilem bezproblemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli to nowy gwint to sprężyna się troszkę ułoży w audi jest czasem problem z tyłem żeby się ładnie opona schowała, jeżeli się nie ułoży przez parę dni to można wyciągnąć regulator wysokości z tyłu (ten bączek z nakrętkami) albo możesz odkręcić same nakrętki zależy jak bardzo się ułożą sprężyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę roboty jest, podnieść auto, ściągnąć koło, ścisnąć sprężynę (musisz mieć ściski do sprężyn), wyciągasz sprężynę i wyciągasz nakrętki/mechanizm regulacji, to tak mniej-więcej :) da się to ogarnąć. w zależności od firmy gwintu mechanizm jest albo przykręcony albo tylko położony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam koła 18 calowe i jest szpara z 3-4 cm czy to sie ułozy z czasem??

ułoży się, ale nie aż tyle-ja miałem 18 i gwint nie był skręcony na dół na maxa i tak to wyglądało

6f44109bc9ce52f4m.jpg

37163ef094002a3fm.jpg

można było jeszcze jakieś 20 mm opuścić w dół, na tyle, bo na przodzie jeszcze więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...