Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ziomekk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. ok dzieki poszukam ---------- Post dopisany 24-01-2013 at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany 17-01-2013 at 17:26 ---------- padł czujnik w słupku
  2. tak jak w temacie mam wzmacniacz u-Dimension ProZ 2-200 i głosnik JL audio 600 rms i przy wiekszym uderzeniu basu przepala bezbiecznik główny 60 amper kable mam 16kwadrat i swiatła przygasaja nawet przy niewielkim basie co moze byc przyczyna tego??? za ciekie kable czy co ?? i jeszcze mierzyłem napiecie przy duzym basie i spada do 12 V nawet 11 z groszem dac wiekszy bezpiecznik jak tak to jaki??
  3. ostatnio zaczeła mi sie palic kontrolka od air bag podłonczyłem kompa i wyskoczył blond czujnik zderzenia bocznego (strona kierowcy) air bag mam pytanko gdzie on sie znajduje i jak wogóle wyglada pozdro
  4. chłopaki podpinajac sie pod temat mam pytanko czy do b6 avanta podejda opony 225/45r18 i czy nic nie bedzie nigdzie obcierac ?? pozdrawiam
  5. chłopaki mam na sprzedaz, nie masz uprawnień do sprzedawania na Forum domjenick
  6. mam supersporta a do zdiecia sprerzyny wystarczy tylko ja scisnac sciskiem i nic nie odkrecasz?
  7. aha dzieki kolego pojerzdze zobacze a zeby sprezyne wyjac i te nakretk zdiac to co musze zrobic duzo roboty bo mechanik mi zakładał amorki i sprezyny ja tylko ustawiłem sobie
  8. witam tak jak w temacie wymieniłem zaweiszenie na supersporta i mam taki problem ze tył mam skrecone na maxa i nadal jest dosyc wysoko chociaz sporo zeszedł mam koła 18 calowe i jest szpara z 3-4 cm czy to sie ułozy z czasem?? czy cos zle zrobiłem maktos jakies zdiecia jak to powinno wygladac czy poprostu przez to ze zawias jest nowy i sie ułozy i zejdzie nizej z czasem a przód ustawilem bezproblemu
  9. a z tyłu amorek tak samo mocowany był w quatro i sprzezyna na wózku była?
  10. a jestes pewien na 100 % montowałes juz moze takie cos?
  11. witam mam pytanko czy zawieszenie gwintowane supersport z quattro bedzie pasowac do normalnego samochodu z przednim napedem ?? audi a4 b6 avant
  12. zebym miał pewnosc ze pasuje na 100 % to było by mozna pomyslec
  13. a wiec tak dzwoniłem i gwint w polsce ma przejechane 10 tys km amorki suche nic nie ciekna. do quatro kolego raczej chyba to nie pasuje tam gdzies czytałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.