Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zawieszenie z quattro a normalne -jakaś róznica?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam pytanko czy zawieszenie gwintowane supersport z quattro bedzie pasowac do normalnego samochodu z przednim napedem ?? audi a4 b6 avant

Opublikowano

tak:wink:

Opublikowano
  • Autor

a jestes pewien na 100 % montowałes juz moze takie cos?

Opublikowano

był już taki sam temat całkiem niedawno.... :whistling: pasuje i możesz zakładać...

Opublikowano
  • Autor

a z tyłu amorek tak samo mocowany był w quatro i sprzezyna na wózku była?

Opublikowano

tak samo :wink:

był już taki sam temat całkiem niedawno....
:decayed::wink4:
  • 6 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

z quattro będzie pasować do fwd z tym że będziesz mieć trochę tył wyżej, bo quattro jest cięższe

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

A z oski do quattro podejdzie? Sedan b6

Wychodzi na to ze podejdzie ale czy nie bedzie z tym zadnych problemow?

Opublikowano
A z oski do quattro podejdzie? Sedan b6

Wychodzi na to ze podejdzie ale czy nie bedzie z tym zadnych problemow?

Trochę mocniej siądzie i tyle.

Opublikowano

Tomku, wydaje mi się że nie podejdzie. Z tego co czytałem to z q do ośki bez problemu ale z ośki do q to już nie bardzo. Chyba średnicą sprężyn się różnią czy jakoś tak. Pewnie ktoś mądrzejszy się wypowie i potwierdzi jak to jest na 100% bo ja pewności nie mam :decayed:

Opublikowano
Tomku, wydaje mi się że nie podejdzie. Z tego co czytałem to z q do ośki bez problemu ale z ośki do q to już nie bardzo. Chyba średnicą sprężyn się różnią czy jakoś tak. Pewnie ktoś mądrzejszy się wypowie i potwierdzi jak to jest na 100% bo ja pewności nie mam :decayed:

Różnica jest w tylnych sprezynach, a s-line ma raczej te same gabarytowo sprężyn. Co innego jakieś eibachy, czy inne firmy. Wtedy producent robi specjalnie szersze sprężyny dla oski że jak nie podejdzie to trzeba nowe kupić :wink:

Opublikowano

chce zakupić zestaw FK z amorami i springami sa wlasnie z oski i nie wiem czy podejdzie do mnie do quattro... ze siadzie niżej to tym lepiej ;) tylko czy na pewno będzie to pasowało

Opublikowano

masz tu szerokość normalnej sprężyny od ośki

c8aa80edc4c83c9cm.jpg

-sprawdź ile masz w Quattro i będziesz wiedział, czy będzie haczyć o wałek, o ile pamiętam-to jest ciasno, ale wejdzie, ale najlepiej, niech się wypowie ktoś, kto założył i wie to z doświadczenia

Opublikowano

mi wyszly takie pomiary na tych springach

DSC_0083.jpg

DSC_0084.jpg

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

to juz chyba wiadomo springi FK sa o ok 1.5 cm węższe i dla tego producent pisze ze pasuje do ośki i do Q :wink:

Opublikowano

te ze zdjęcia, które wkleiłem, te czerwone-też były do ośki i Q:wink:

Opublikowano

Czyli moge brac fk? I bez lipy to podejdzie?

Opublikowano

jeśli sa węższe od seryjnych springów-to podejdą na pewno

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.