Treść opublikowana przez ziomekk
-
gdzie znajduje sie ten czujnik air bag ??
ok dzieki poszukam ---------- Post dopisany 24-01-2013 at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany 17-01-2013 at 17:26 ---------- padł czujnik w słupku
-
wzmacniacz u-Dimension ProZ 2-200 pali główny bezpiecznik
mase mam z blachy wzieta
-
wzmacniacz u-Dimension ProZ 2-200 pali główny bezpiecznik
tak jak w temacie mam wzmacniacz u-Dimension ProZ 2-200 i głosnik JL audio 600 rms i przy wiekszym uderzeniu basu przepala bezbiecznik główny 60 amper kable mam 16kwadrat i swiatła przygasaja nawet przy niewielkim basie co moze byc przyczyna tego??? za ciekie kable czy co ?? i jeszcze mierzyłem napiecie przy duzym basie i spada do 12 V nawet 11 z groszem dac wiekszy bezpiecznik jak tak to jaki??
-
gdzie znajduje sie ten czujnik air bag ??
a cały czujnik gdzie jest??
-
gdzie znajduje sie ten czujnik air bag ??
ostatnio zaczeła mi sie palic kontrolka od air bag podłonczyłem kompa i wyskoczył blond czujnik zderzenia bocznego (strona kierowcy) air bag mam pytanko gdzie on sie znajduje i jak wogóle wyglada pozdro
-
czy na 225/45/R18 można jeździć ?
chłopaki podpinajac sie pod temat mam pytanko czy do b6 avanta podejda opony 225/45r18 i czy nic nie bedzie nigdzie obcierac ?? pozdrawiam
-
Najtańsze zawieszenie gwintowane
chłopaki mam na sprzedaz, nie masz uprawnień do sprzedawania na Forum domjenick
-
Wymiana zawieszenia na gwintowane i ustawienie a4b6 avant
mam supersporta a do zdiecia sprerzyny wystarczy tylko ja scisnac sciskiem i nic nie odkrecasz?
-
Wymiana zawieszenia na gwintowane i ustawienie a4b6 avant
aha dzieki kolego pojerzdze zobacze a zeby sprezyne wyjac i te nakretk zdiac to co musze zrobic duzo roboty bo mechanik mi zakładał amorki i sprezyny ja tylko ustawiłem sobie
-
Wymiana zawieszenia na gwintowane i ustawienie a4b6 avant
witam tak jak w temacie wymieniłem zaweiszenie na supersporta i mam taki problem ze tył mam skrecone na maxa i nadal jest dosyc wysoko chociaz sporo zeszedł mam koła 18 calowe i jest szpara z 3-4 cm czy to sie ułozy z czasem?? czy cos zle zrobiłem maktos jakies zdiecia jak to powinno wygladac czy poprostu przez to ze zawias jest nowy i sie ułozy i zejdzie nizej z czasem a przód ustawilem bezproblemu
-
Zawieszenie z quattro a normalne -jakaś róznica?
a z tyłu amorek tak samo mocowany był w quatro i sprzezyna na wózku była?
-
Zawieszenie z quattro a normalne -jakaś róznica?
a jestes pewien na 100 % montowałes juz moze takie cos?
-
Zawieszenie z quattro a normalne -jakaś róznica?
witam mam pytanko czy zawieszenie gwintowane supersport z quattro bedzie pasowac do normalnego samochodu z przednim napedem ?? audi a4 b6 avant
-
Zawieszenie gwintowane mts-technik /ta technics jeździ ktoś na tym??
zebym miał pewnosc ze pasuje na 100 % to było by mozna pomyslec
-
Zawieszenie gwintowane mts-technik /ta technics jeździ ktoś na tym??
a wiec tak dzwoniłem i gwint w polsce ma przejechane 10 tys km amorki suche nic nie ciekna. do quatro kolego raczej chyba to nie pasuje tam gdzies czytałem
-
Zawieszenie gwintowane mts-technik /ta technics jeździ ktoś na tym??
kolegoa po czym poznac ze gwint zajechany tutaj link do niego bo do poznania mam spory kawał drogi i nie opłaca mi sie jechac http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=2326152736&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62 i jeszcze znalazłem jeden gwint uzywany firmy super sport tylko gosciu niewie ile jeszcze za niego chce jezdził tylko po niemieckich drogach co powiecie o tym supersporcie i jaka cena max za uzywke i czy duza róznica miedzy kw?
-
Zawieszenie gwintowane mts-technik /ta technics jeździ ktoś na tym??
dzieki wielkie wam znalazłem w necie uzywany gwint kw za 1400 zł gosciu chce to dobra cena? ---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ---------- pomyłka 1200 zł ---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ---------- pomyłka 1200 zł
-
Zawieszenie gwintowane mts-technik /ta technics jeździ ktoś na tym??
dzieki a takie pytanie czy to tak bardzo twardo beddzie bo miałem okazje jechac golfem 3 na gwincie ta -techiks i było bardzo twardo a tutaj mam wielo wachacz i moim zdaniem on bedzie pracował tez trche czy sie myle??
-
Zawieszenie gwintowane mts-technik /ta technics jeździ ktoś na tym??
witam tak jak w temacie zastanawiam sie nad kupnem zawieszenia gwintowanego nie moge pozwolic sobie na górna półke wiec mysle nad czyms tanszym i teraz pytanie które z tych zawieszen lepiej pracuje i bedzie sie lepiej jezdzic?
-
opony 225/35x18- porada
aha a ile mozna dac za uzywane sprezyny??
-
opony 225/35x18- porada
moge kupic za 500 zł uzywane h&r sprezyny opłaca sie czy nie?? i czy wogóle warto to zakładac bo gwint dobry to dosyc drogi jest
-
opony 225/35x18- porada
a koledzy jak załoze sprezyny -35mm H&R na tym kole bedzie dobrze wtedy czy dalej bedzie wysoko stał??? moge kupic uzywane takie za 500 zł opłaca sie??
-
Jakie mam zawieszenie??
znalazłem i jest na zielono podkreslone !1KD i 1LB które to zonaczenie zawieszenia
-
Jakie mam zawieszenie??
witam niewiem jak sprawdzic jakie mam zawieszenie jak to mozna sprawdzic mam audi14b6 2003 rok avant silnik 1.9 tdi avf dzieki z góry za pomoc
-
opony 225/35x18- porada
witam mam pytanko jak bedzie sie jezdzic na oponach 225/35x18 czy bedzie bardzo twardo na orginalnym zawieszenie poniewaz mam okazje tani kupic takie oponki dzieki z góry pozdrawiam