Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Najtańsze zawieszenie gwintowane


posio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Co myslicie o najtanszym zawieszeniu gwintowanym firmy FK,SUPERSPORT albo jakims innym..? Jak dlugo wytrzymuje takie zawieszenie..? Lepiej kupic najtansze zawieszenie gwintowane,czy same sprezyny obnizajace..? Lepiej kupic uzywane zawieszenie lepszej firmy, czy nowe tanie zawieszenie.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołączam do pytania jak wyżej http://moto.allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-audi-a4-b6-8e-fk-ak-street-i2269543338.html czy warto? praktykował to ktoś?: Co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam u siebie Racelanda-belgijska firma, cenowo niska półka ale co do jakości mogę się wypowiedzieć na plus-założone w sierpniu zeszłego roku i jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ma pytanie trochę z innej beczki czy gwint od B6/B7 Q podejdzie do napędu FWD . Przód na pewno a tył ? Jeśli nie to czym się różni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podejdzie.

Mógłbyś to bardziej rozwinąć , czym się różni i co nie podejdzie , bo tyle że może nie podejdzie to już sam sie domyślałem . Gdzieś czytałem kiedys że podejdzie tylko że odwrotnie od FWD do Q

---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:29 ----------

????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci nie powiem co nie podejdzie po prostu też się pytałem i poinformowano mnie że nie pasuje.

Przeniosłem moje pytanie do nowego wątku:

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?t=233332

Ja też sie pytałem i dostałem info że jednak podejdzie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUPERSPORT w POLSCE kosztuje 2400zł a FK itd kosztują po 1200zł więc nie rozumiem porównania.

za coś, co kosztuje 2400 płacisz i masz gwarancję, ze będzie działać w odpowiednio twardych i ekstremalnych warunkach, np drift, wyścigi itp

za coś, co kosztuje 1200 zł, masz roczną gwarancję na to, że zawieszenie będzie działać prawidłowo na drodze i co najważniejsze-w 98% sprzedawca zawsze pisze, ze zawieszenie obniża auto ileś tam mm, a nie że jest przeznaczone na tor wyścigowy

Nie podejdzie.

jak nie podejdzie, jak ten gwint, co mam u siebie jest do quattro i do FWD, a każdy gwint w B6/B7 z tyłu jest na sprężynie, więc co tam ma nie pasować, jak wszystko jest tak samo, jak ORI sprężyna, tylko odpowiednio regulowana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podejdzie.

jak nie podejdzie, jak ten gwint, co mam u siebie jest do quattro i do FWD, a każdy gwint w B6/B7 z tyłu jest na sprężynie, więc co tam ma nie pasować, jak wszystko jest tak samo, jak ORI sprężyna, tylko odpowiednio regulowana?

I tak właśnie myślałem , tylko czekałem na odpowiedź kogoś kto to potwierdzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUPERSPORT w POLSCE kosztuje 2400zł a FK itd kosztują po 1200zł więc nie rozumiem porównania.

No ale w porownaniu w gwintem BILSTEIN,albo RH jest to tanie zawieszenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zawieszenie SUPERSPORT jest przynajmniej o klase lepsze od TA technix czy też fk lub MTS co widać choćby po cenie. Gwinty KW H&R BILSTEIN to jest całkiem inna klasa musisz przynajmniej 4000zł wydać na nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale autorowi chodzi o to, czy można bezproblemowo używać najtańszych z gwintów, a nie czy jakaś marka jest lepsza od innej:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie te tanie zawieszenia mijaja sie z celem.Zawieszenie ma wybierac doly a nie je przeskakiwac prawda?Zawieszenie sportowe ma dobrze trzymac amortyzowac a nie byc sztywne i podskakiwac po drodze. Lepiej kupic dobre zawieszenie ale uzywane, ostatnio kumpel kupil KW z wkladami KONI za 600 zl do avanta. I jest happy niemilosiernie.Pewnie takiej okazji czesto nikt nie natrafi ale spokojnie za 1500 zl mozna takie zawieszenie znalezc .KONI daje dozywotnia gwarancje i naprawde uzywki sa w dobrym stanie.Do tego wklady mozna wymieniac w gwincie KW.Wiadomo BILSTEIN B 12 to kosa kolezka sobie wlasnie zalozyl do golfa 2 4x4 i mowi ze malina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...