Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Najtańsze zawieszenie gwintowane


posio

Rekomendowane odpowiedzi

na stronie eibach.pl jest tylko zestaw stabilizatorow... na allegro tylko przednia rozporka firmy 'krzak'... na ebuy nie szukalem jeszcze...

a jak to jest w koncu z tym skrzypieniem w srodku po pewnym czasie?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronie eibach.pl jest tylko zestaw stabilizatorow... na allegro tylko przednia rozporka firmy 'krzak'... na ebuy nie szukalem jeszcze...

a jak to jest w koncu z tym skrzypieniem w srodku po pewnym czasie?:wink:

Tu są na Ebay.de

audi a4 Domstrebe | eBay

Tu są na Ebay.uk (ale tylko do B5)

audi a4 strut brace | eBay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ale do B6 nie ma no chyba ze od B7 podejdzie?

Tego nie wiem , trzeba by się było jakiegoś speca zapytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na fotach widac, ze z passka b5 jest ta sama w audi b6... moze ktos ma i sie pochwali czy pasuje?!:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jujtro jade do pajeczna po gwint po ten Zawieszenie Gwintowane Audi A4 B5 gwint Tuning Art (2541310714) - motoAllegro

bo mam do wymiany amorki wszystkie to doloze kase i kupie juz gwincik wazne zeby wytrzymalo te 2 latka mysle ze da rade a i cena tez fajna czy lepszy ten ? Zawieszenie Gwintowane Audi A4 B5 Gwint TA-technix (2528080068) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem z Raceland'em tylni stabilizator od RS4 B7 i nic nie skrzypiało-jedyny mankament to to,że trzeba było łączniki z tyłu i przodu wymienić, bo momentalnie się odezwały-były już zużyte, ale gwint po prostu to uwydatnił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja dzis zakupilem ten gwint Zawieszenie Gwintowane Audi A4 B5 Gwint TA-technix (2528080068) - motoAllegro

jutro bedzie zalozony bo i bd robione tez inne naprawy .

koles z tego sklepu doradzil mi te bo sprezyny sa podobno zrobione z lepszego materialu bardziej wytrzymalsze niz te niebieskie .

szczerze polecam ten sklep maja fajne rzeczy tam :) bylem tam osobiscie i dostalem nawet rabacik na ten gwint :) a za to bo podobala mu sie audica\

jak jutro zaloze to dam znac jak sie lata na nim :)

---------- Post dopisany 23-08-2012 at 17:28 ---------- Poprzedni post napisany 22-08-2012 at 20:56 ----------

No powiem wam ze jest za***iście nisko i dosc sztywno :) jestem zadowolony z tego gwintu jak narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to czekamy na foty jak na tym siedzi, Pajeczno niedaleko wiec mozna sie bujnac po zakupy:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/patrosa-audi-a4-b5-1-8t-sedanik-228524/#post2996247 zapraszam na obejrzenei gwint jest skrecony o ponad polowe .. sorka za jakosc ale robione doslownie teraz przed chwilka i to telefonem bd lepsze ale jazda na gwincie ?? zajebist..!!! na zakretach trzyma jak przyklejona ! nic sie nei bujnie a na dziurach nie ma czegos takiego ze trzeba zeby zaciskac jest ok ! polecam ten gwincik !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale powiem wam ze ciezko sie jezdzi na naszych drogach najgorsze sa koleiny.. z progami powolutku ale daje rade ale juz na koleinie na osiedlu sie zawiesilem oslonka i miska na szczeszcie nic sie nie stalo .. myslalem zeby podniesc ale nei chyba tak zostawie bo za***iście wyglada a mozecie powiedziec ile wm wisi nad ziemia miska olejowa z oslonka i czy macie tez problemy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego mialem tak samo jak ty ale dzis podnioslem o 3 cm bo wczoraj w nocy na koleinie sie zawiesilem ..

dlatego tez podnioslem bo w niedziele wracam do niemiec i do granicy by bylo mi ciezko a juz w niemcowni elegancko w de jak bd to gwinty idzie w dol :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie chcę zakładać nowego wątku więc zapytam tutaj. Czy ktoś ma założony u siebie gwint ten SUPERSPORT? Jak on się sprawuje ? Czy możecie go polecić? Bo tutaj koledzy mają FK. Mi chodzi o ten SS, czy mógłby się ktoś wypowiedzieć? Bo zamierzam go sobie sprezentować ale potrzebuje opinii na jego temat tak dla pewności.

Dzięki za info.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...