Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Najtańsze zawieszenie gwintowane


posio

Rekomendowane odpowiedzi

żebyś widział co było wcześniej:facepalm: puki co to pośmigam tak jak jest,może jeszcze siądzie z reszto h.. wie jak nie to jest czym opuszczać:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale ja tak jeżdzę cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

odświeżam topic, bo potrzebuje waszej pomocy :)

Szukam taniego gwintu do B5 FWD, który będzie twardy, bo często jeżdżę z kompletem osób na pokładzie i przy obecnej glebie i zmęczonych amorkach co rusz mi tylne koła obcierają o nadkola. Dodatkowo chciałbym w zimę móc przejechać czasem po nieodśnieżonej drodze bez zawieszania się podłogą czyli fajnie by było jakby zakres regulacji wysokości był dosyć spory.

Z tego co wyczytałem to:

- TA technix - lipa

- Jom - nie wiem?

- MTS - dobra jakość za tą cenę

Gdybym miał więcej pieniążków to pewnie bym poszukał jakiegoś z regulacją twardości, bo to świetna opcja, no ale cóż - jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.

Co jeszcze jest warte uwagi i w podobnym przedziale cenowym jak gwinty z w/w. firm?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm w B6 mam wieksza gleba na springach H&R. mysle ze zejdziesz cos nizej. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JOM'a blue line'a mam w Touranie-taki sobie-fajnie wygląda, tył bardzo nisko nawet po skręceniu na max w górę, a przód-na maxa w górę i podczas podjazdów na garby-czasem słychać uderzenie zwoja o zwój...

na zimę, to powinno być minimum 30-35 mm prześwitu, pomiędzy kołem, a nadkolem inaczej będzie ciężko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uzywam Raceland-a i jestem zadowolony , pozwala mi zejsc naprawde nisko i jest sztywne na dolach mi nie podskakuje bo je omijam i tyle w temacie , raceland daje 2 lata gwarancji. Jezeli mialbym kupic jeszcze raz ten gwint to nawet bym sie nie wachal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iconslave - gdzie kupowales taki zestaw? polecasz jakis sklep?

Gewindefahrwerk Raceland + TÜV Audi A4 8E B6 Limousine + Avant inkl. Quattro NEU | eBay

---------- Post dopisany at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany at 15:06 ----------

Były kiedyś na angielskim Ebayu za chyba 170 funtów , ale już ich nie widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gracias za informejszyn:wink: musze pomyslec nad tym, moze odsprzedam komus eibachy i nabede tego raceland'a... zderzaka nie urwe na spiacym policjancie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem w B6 Racelanda i byłem zadowolony-regulacji wystarczająco z przodu sporo-z tyłu mniej, ale na max w górę z tyłu i auto wyglądało, jak na S-line, tak więc spoko:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje sie spoko, drogi w norge nie sa takie bardzo tragiczne, a w pl robi sie coraz przyjemniej:decayed: a powie mi ktos czy po dluzszym czasie nie zaczyna nic skrzypiec w srodku? warto do takiego zestawu dokupic rozporki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...