Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 ALL] Alarm samochodowy - jaki najlepiej zamontowac


h4nny

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam specjlane zabezpieczenie, zrobione przez kolege poprzedniego wlasciciela...nikt by o tym nie pomyslal....nawet w aso jak sprawdzalem auto to mowili ze bardzo pomyslowe i w zyciu by na to nie wpadli, ale niestety, szczegolow nie podam,....dla mnie alaram to gowno dajaca denmerwujaca rzecz, zostawisz sobie gdzies auto, wlaczy sie , przyjdziesz za kilka godzin badz na nastepny dzien i auta nie odpalisz bo aku padnie./

Najlepsze zabezpieczenie to indywidualne robione przez jakiegos elektryka + ubezpieczenie od kradziezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat. Co sądzicie o takim alarmie. Też nie wiem co wybrać.

Digital Systems - Car Alarm System, CAN BUS Car Alarm, Digital Tilt Sensor, Autoalarmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Alarm to bardziej odstraszacz, minimum SEO CAN lub coś z powiadomieniem na pilocie, ale to jest małe utrudnienie akurat

- ZEDER

- Coś typu finder.pl czyli połączenie GPS/GSM (własne zasilanie itd) <<< chodź tutaj można 100% zagłuszyć

- Zrób to sam czyli odcinanie czujników, ukrywanie złącza OBD, zmiana pinów we wtyczce kompa i wiele innych dających parę minut zwłoki złodziejowi

Ogólnie samoróbki najlepsze, pomysły od majsterkowiczów - elektroników.

Nie zostawiać auta w ASO i warsztatach bez zaufania, bo wtedy mają czas na "odbezpieczenie auta".

I stawiać auto pod domem tak, żeby w razie czego "laweta" nie umiała wymanewrować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Alarm to bardziej odstraszacz, minimum SEO CAN lub coś z powiadomieniem na pilocie, ale to jest małe utrudnienie akurat

- ZEDER

- Coś typu finder.pl czyli połączenie GPS/GSM (własne zasilanie itd) <<< chodź tutaj można 100% zagłuszyć

- Zrób to sam czyli odcinanie czujników, ukrywanie złącza OBD, zmiana pinów we wtyczce kompa i wiele innych dających parę minut zwłoki złodziejowi

Ogólnie samoróbki najlepsze, pomysły od majsterkowiczów - elektroników.

Nie zostawiać auta w ASO i warsztatach bez zaufania, bo wtedy mają czas na "odbezpieczenie auta".

I stawiać auto pod domem tak, żeby w razie czego "laweta" nie umiała wymanewrować :P

Wiem że sam alarm nie wystarczy ale zawsze umili życie złodziejowi :decayed:

Bardziej chodziło mi o opinię którym alarmem się zainteresować do mojego auta.Oczywiście że jest oprócz alarmu dodatkowe zabezpieczenie po to tylko żeby wydłużyć czas złodziejowi i raczej mu nie ułatwiać a wręcz przeciwnie.Zdaję sobie sprawę że nie ma 100% pewności żeby zabezpieczyć auto ale zawsze lepsze to niż nic nie robienie.Także dobre ubezpieczenie + zabezpieczenia (nie jedno) jest dobrą alternatywą i nikt nie wymyśli według mnie nic lepszego żeby na 100% zabezpieczyć nasze auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...