Zmiana radia z 1Din na 2Din

Nie da sie przejsc z 1 DIN na 2 DIN bez zmiany klimatronika i koszyka. +/- 400 zł musisz wydac

Jak nie chcesz sobie życia utrudniać to zamontuj w schowku emulator zmieniarki i twoje radio domyślam się że concert cd lub chorus II będzie odtwarzało mp3. O emulatorach było już wiele razy pisane na forum.

Może daj zdjęcie tego jak to u ciebie wygląda- bo jeżeli jest tak jak podejrzewam jak napisałeś w 5 poście, to może rzeczywiście nie ma problemu u ciebie. Niestety- z pierwszego postu nie wynikało to a ja nie jestem wróżką.

Jak chcesz 2din to musisz zmienić kosz na 2din. Dociąć lub wymienić klimatronik i przyciąć tunel. Przy zmianie klimatronika na 2din musisz jeszcze zmienić popielniczkę.

wcale nie musi zmieniać popielniczki:wink: