Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kłopoty ze sprzęgłem


krystianoo92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zaczęły mi się kłopoty ze sprzęgłem otóż raz działa raz nie... Więc tak przedwczoraj rano zapalilem samochod wcisnalem sprzeglo i wrzucilem 1 samochod tak lekko szarpnal ale stal ruszylem i wszystko normalnie pozniej w czasie jazdy pedal sie zrobil troche twardy biegi wchodzily tak bardziej z oporem. To wrocilem i postanowilem odpowietrzyc je odpowietrzylem wyjechalem z garazu i ok ale za jakies 5 km znow zabraklo sprzegla normalnie sie wciska a biegi nie chca wchodzic jak zapale samochod na biegu to na sprzegle normalnie jedzie. wczoraj rano jak go zapaliem i do tej pory jest ok. Podpowiedzcie mi czy to docisk czy pompka ta sprzegla?

---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ----------

kupilem komplet sprzeglo z dociskiem zobaczymy co bedzie. ale jeszcze mi ubywa troche plyn hamulcowy ciekawe czy to nie cos z pompka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje najpierw usunąć nieszczelność i się okaże czy sprzęgło nadaje się do wymiany. Nie wykluczone, że układ jest zapowietrzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe ze to docisk, możliwe ze łożysko na wale blokuje wałek skrzyni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wymienilem tarcze i docisk okazalo sie ze jedna sprezyna wyskoczyla z tarczy az troche porysowalo to kola zamachowe czy tam jakies z tym trybem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...