Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana tłumika


WhyMe?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was, chciał bym w swoim aeb żeby chodził trochę głośniej, takie miłe dla ucha mruczenie. Aktualnie mam końcówkę wydechu z 1.8 ale na dniach mam zamiar kupić ori z 1.8 T. Na kanale jak patrzałem to nie posiadam już katalizatora, jest wstawiona rurka zamiast niego, a auto chodzi bardzo cichutko. Co byście polecali zrobić żeby troszeczkę był głośniejszy? Przy okazji chciałem zapytać bo nie raz czytałem że ktoś robi układ wydechowy na 2,5 cala i chciałbym się dowiedzieć na jakiej zasadzie to polega :wink: Niżej daję link do tłumika z allegro, opłaca się go kupić? Ewentualnie końcówki wypolerować i będzie dobrze wyglądać :whistling:AUDI A4 B5 95-01 1.8T TŁUMIK KOŃCOWY WYDECH (2364483809) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupisz ori to dalej będzie cicho ulterka kup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz to pokaż dokładnie o jaki tłumik. Najlepiej jak by była 2 rurka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dam 700 zł za końcówkę tłumika :polew: Po za tym myślałem na ori 1.8 T dwururką. Ultery są po 300 zł dwururki jak przeglądałem allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten co Ci kolega wyżej wkleił to jest dedykowany do A4 B5 a to co Ty wkleiłeś np. na Batalionie to nawet do b5 Ci nie wejdzie bo za krótki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widzisz zaskoczyłeś mnie bo nie wiedziałem. Chyba zostanę przy ori, kupię używanego, wypoleruje końcówki i wsio będzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chciałeś żeby było głośniej :)to jak szkoda kasy to kup takiego jak ja WM spor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dam 700 zł za końcówkę tłumika :polew: Po za tym myślałem na ori 1.8 T dwururką. Ultery są po 300 zł dwururki jak przeglądałem allegro.

To za 700zł to nie końcówka tłumika. To sportowy tłumik końcowy + 2 końcówki ultera. Posłuchaj sobie na youtubie różnych wydechów i potem kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ale wolał bym te pieniądze wydać na co innego, jak bym miał 100% projekt to owszem mogę na tłumik wywalić i 2 tysiące :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw na razie serię doprowadź ten silnik do idealnego stanu. Kup koło itd.

Potem zacznij modzić silnik i zrobisz wydech porządny najlepiej 2.5"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw na razie serię doprowadź ten silnik do idealnego stanu. Kup koło itd.

Potem zacznij modzić silnik i zrobisz wydech porządny najlepiej 2.5"

I dokładnie mam taki zamiar, myślałem że za parę groszy zrobię tą końcówkę więc się rzuciłem. W tym tygodniu odstawiam auto do mechanika i się zobaczy co mi powie ciekawego :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...