Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zapytanie dt. multifunkcji B6


Alduric
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez lucasek,

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, wracam do was po przegranej walce. Udało mi się zdobyć moduł z taśmą i manetkami pod pełny FiS i tempomat. Z sukcesem udało mi się to zmontować i zakodować, tempomat działa, fis działa. Niestety nie działa mi multifunkcyjna kierownica, oryginalna od B6. Klakson działa, podświetlenia w przyciskach brak. Poniżej kilka kluczowych informacji:

 

Podejrzenie z mojej strony pada na taśmę, możliwe że mam niewłaściwą? Jaki numer powinna mieć prawidłowa do tej konfiguracji?

 

Nr Modułu: 8E0 953 549 L

Kierownica: Ori B6 z przyciskami

Nr taśmy: <Nieznany, brak naklejki>

 

VCDS pokazuje błędy:

 

obraz.png.92ddbfdf203369671501547223f3dd41.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, jestem praktycznie pewny że mam złą taśmę. Moja ma 6 pinów, wersja z multifunkcją wedle zagranicznych for, ma mieć 12 pinów. Niestety nie mogę dokopać się informacji, jaki nr taśmy ma ta która będzie wspierać multifunkcję, czy ktoś w tej kwestii pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałeś temat o zakładaniu MF w dziale "zrób to sam" - tam chyba wszystkie wymagane części są wymienione łącznie z ich numerami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ale gdy ktoś chce założyć kierownicę od B7, chyba że pominąłem temat z montażem kierownicy B6 do B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie
Opublikowano (edytowane)
19 godzin temu, Alduric napisał(a):

Okej, jestem praktycznie pewny że mam złą taśmę. Moja ma 6 pinów, wersja z multifunkcją wedle zagranicznych for, ma mieć 12 pinów. Niestety nie mogę dokopać się informacji, jaki nr taśmy ma ta która będzie wspierać multifunkcję, czy ktoś w tej kwestii pomoże?

8E0953541D

 

 

Edytowane przez lucasek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wsadzeniu prawidlowej taśmy, sterowanie działa. Dziękuję koledze lucasek, numer części który podałeś był prawidłowy :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...