Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przerywa cykanie przy 1800 - 2000 obr.


agness

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wcześniej już gdzieś pisałem o tym ale zginął mi ten wątek całkiem, także zdecydowałem napisać nowy post. Dotyczy przerywania takiego jakby pocykiwania przy obrotach od 1800 do 2000. Dużo osób pewnie miało z tym już problem. Silnik to BLB 2,0 TDI 103 KW 140KM. A audi A4 z 2005r. B7. Wymienione w nim zostało już sporo częsci, takie jak poduszki silnika, przepływomierz, teraz całkiem niedawno wymieniłem zawór EGR. Nie wymieniałem zaworka N75 bo podobno nie warto i najprawdopodobniej działa poprawnie. Do wymiany mam jeszcze świece żarowe ale wątpie że to jest powodem pocykiwania. Ostatnio mechanik bez demontarzu dogłęnie sprawdzał turbo i stwierdził że jest do wymiany. Komputer pokazuje że turbina ładuje zbyt duże ciśnienie. Czy to napewno będzie to turbo czy może coś innego? Nowa turbina widziałem że kosztuje 2250zł. TURBOSPRĘŻARKA AUDI A4 A6 2.0 TDI 140KM BLB BRE (2347123677) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Chyba ta będzie dobra bo taką znalazłem. Powiem również że inny mechanik powiedział że te pocykiwanie to jest jakaś usterka mechaniczna. Kto takie coś miał i co wymienił i czy pomogło?

---------- Post dopisany 10-06-2012 at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany 04-06-2012 at 21:03 ----------

mógłby ktoś, coś podpowiedzieć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanik chyna nie jest w temacie jeżeli turbo przeładowuje a on twierdzi że jest do wymiany. Wrzuć filmik jak tak cyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym problem, że nie posiadam takiego urządzenia i też nie wiem, czy byłoby to cykanie słychać w czasie jazdy jeśli bym nagrał filmik ale spróbuje nagrać i może będzie coś słychać. Dzięki za odzew...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...