Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daw2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daw2

  1. Próbowałem tym terminalem ale nic nowego. Na terminalu wyświetlane sa tylko śmieci podczas uruchamiania mmi. Próbowałem nawet na PC-ie . Jak zewrę rx i tx to widać transmisje czyli interface działa i com 232 w PC tez. Gdzie mogłem popełnić błąd?
  2. Panowie skąd wziąc dane karty SD do postawienia 3g terminalem?
  3. źle złożona turbina. Tez raz się pomyliłem...
  4. Pomiar ciśnienia oleju nic nie da... Podwieszanie występuje tylko w 1z z głowica która ma tylko 1 sprężyne na zawór. Wymien sobie spężyny lub podłóż podkładki ok 2mm. pozdro
  5. Na pewno wentylatory nie dzialaja i wzrasta niebezpiecznie wysoko ciśnienie...
  6. Kolego czujnik jest dobry tylko szczelina jest za duza i nie liczy impulsów. Jak by był uszkodzony to cały czas byłby błąd a nie jak się przekroczy 15km/h
  7. A sprężyny zaworowe? W niektórych TDI są dwie sprężyny na zawór a w innych tylko jedna... Może tu jest problem??
  8. Z tym problemem sobie chyba jeszcze nikt nie poradził. U mnie jest podobnie ale mam podniesione ciśnienie doładowania na 1.2 bara , bez doładowania się to nie dzieje wiec podejrzewam ze zawory mają opory przy domykaniu się
  9. Jeżeli podłączasz ECU z innego auta i odpala to musisz mieć zamontowany emmulator immo gdzieś w instalacji swojego samochodu. Nie masz przypadkiem problemów z VAG? Immo z kompa mogę wyłączyć i sladu w środku sterownika nie będzie;p
  10. Mam ten sam problem. Jeżdze 3 dni skrzynia dziala bez problemu i nagle nie chce wchodzić 2-jka po chwili znów działa. Koniec skrzyni?
  11. Może coś przymarza albo walek się kończy...
  12. Poprawka. Dziś (-10 stopni) specjalnie poszedłem rano odpalić. Zapaliłem silnik i po minucie zgasiłem. Przekrecam kluczyk kontrolka gaśnie po ułamku sekundy ale uwaga niespodzianka swiece grzeja 10 sekund!!
  13. Nic się nie wyjaśni ze schematu bo tam jest tylko podlączenie sterownika z przekaźnikiem i swiecami. Do czasu grzania musi być jakaś mapa w ecu. Skoro po odpaleniu ponownym rzuca silnikiem to bym wtryski dał do sprawdzenia i ciśnienie w cylindrze.
  14. Zmaiana dawki vagiem na wolnych obrotach nie wpływa na dawke startową ale zmiana mechaniczna nastawnikiem wpływa. Zrób tak jak Ci napisałem wyżej.
  15. Ustaw sobie vagiem dawke na wolnych ok 6,5 a następnie nastawnikiem ustaw 3.2 . Wtedy automatycznie zwiększysz dawke rozruchową. W 1z nie ma wiekszej regulacji dawki startowej chyba ze chcesz sie pobawic mapami startowymi.
  16. Kolego po pierwsze to masz za małe doladowanie do tych wtrysków i bez korekcji softu lepiej dawke ustaw sobie na conajmniej 5,5. Co do wypadania jednego cylindra i szarpania to prawdopodobnie podwiesza Ci zawory...
  17. Sam montowałem i pekały i to zawsze w srodku gdzieś . Myslałem ze cos robię źle (w sumie nie ma co tu spiep....) i oddałem na warsztat i jest to samo. Smaru tyle ile było w tubce. Nie ma mowy o jakimś nie docisnieciu opaski czy kręceniu sie osłony. Także już nie wiem. Gumy do środka też nie zwija...
  18. Koledzy mam problem w ciągu 2 lat wymieniłem juz 3 komplety przegubów zewnetrznych i x osłon. Przeguby to 2 komplety lobro (kupione w sklepie) i ostatnio jakis hinczyk. Padają ponieważ peka osłona a ja nie zauważe na czas. Czemu one tak czesto pekaja? 2 razy wymieniłem sam ( chyba nie ma tu co spiep....) a kolejne juz na warsztatach. Czy te częsci to jakiś szajs czy może jest cos czego nie wiem?...
  19. Może być wina softu. Jakiego masz kompa 8 bit czy 16? Może być też uszkodzona cewka w nastawniku.
  20. Patrzył ktoś na świece?
  21. Ja jestem po wymianie szklanek walka i pompy oleju i ten problem się z czasem nasila. Teraz potrafi podwiesić nawet jak silnik ma 90 stopni przy 3700 obr.
  22. Kolego wymień sobie ten zawór bo przeladowuje i możesz uszkodzić turbinę. Gdzieś na forum jest manual jak to się czyści regeneruje. Ja mam czyszczony i juz 2 rok spokój. Jak nie masz kasy to złącz 2 węże od gruszki na turbie do dolotu wtedy doładowanie bedzie małe ale nie szkodliwe.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.