Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rezanko Podświetlania zewnętrzynch klamek by Magicbattle


Magicbattle

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w 95r. też zapala się dopiero po otwarciu drzwi... Da radę to zmienić bez większych kombinacji? Wymienić moduł komfortu albo lampkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a rezal ktos moze w b6 taki mod????


a bez wycygania klamki da rade wywiercić dzurke i przeciągnąć kable???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowilem u siebie wyrezać takie podświetlenie i wszystko szło dobrze do momentu aż dotarłem do momentu podłączenia wszystkiego do kupy i tu pojawił się problem bo u mnie jest 5 lub 6 kabli od lampki i za nic nie mogę tego właściwie zgrać;/ macie jakieś sugestie jak to prawidłowo podłączyć z efektem ściemniania?? dodam że mam poliftową A-czwórke i tam jest inksza lampencja niż w przedliftach i tu jest problem;/...


Znalazłem!:) a więc wpinamy się plusem w kabel czczerwono-niebieski a minusem w kabel brązowo biały w kostce odpowiadającej za oświetlenie wnętrza. I ten że brązowo-biały przewód odpowiada za efekt sciemniania. Mam parę fotek jak z prac a i chętnie coś podpowiem jak by ktoś rezal w polifcie tego moda autorstwa "Magicbatlle", któremu należą se podziękowania 'a założenie tego posta. Diekowac stary;) Ewentualne pytania do mnie kierować na priw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny modzik, już u mnie w autku jest :D tylko właśnie mam problem z wpięciem się w lampkę bo wtyczka nie chce się za nic ruszyć i muszę się zwyczajnie szeregowo wpiąć do kabelków, termo skurczką ładnie zaizolować i powinno śmigać. tak samo robiliście? bo tu widzę różne opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema Delta widze ze nie darowales sobie tych klamek zewnetrznych i bardzo dobrze :)​ ja sie wlasnie wpinalem w kabel pozniej lutowalem i na to termokurczka. Rob tak, bedzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo siema :D no i ja już tak mam porobione :D nie darowałem bo to wzorowy mod :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...