Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Mój pierwszy INDIVIDUAL :)


AudiJestBogiem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym przedstawić wam moją A4.Sprowadzona została na sylwestra tego roku z przebiegiem 270k km.Rocznik :1996.Silnik 1.6+LPG(świeżo założony dopiero 500km :P )

Samochód wpadł w moje ręce jako prezent na urodziny.Jest to wersja bez klimy/szyberdach.Lakier jak na te lata, jest w bardzo dobrym stanie.Jako auto do przemieszczania się z punktu A do B spełnia się bardzo dobrze,jednak brakuje jej mocy.

Kolega również ma podobna A4 1.6 i jego ma o wiele lepsze przyśpieszenie (nie chodzi o LPG) może to świece,zajmę się tym.

Jeśli chodzi o silnik to seria.Po zakupie wymiana płynów,rozrządu,hamulcy.Jeśli chodzi o zmiany jakie dodałem to min:

-malowanie zacisków hamulcowych

-montaż podświetlenia podłogi (pod kostkę ISO)

-ledy w rejestracji

-ramki rej.

-naklejki AUDI

Jeśli chodzi o plany to mam dwie możliwości: sprzedaż i kupno czegoś mocniejszego np E46 :P,druga to zostawienie go i wtedy zainwestuję w jakieś 17',kierę poliftową,światła LED tył,soczewki z dziennymi a'la R8.

Wkrótcę dodam lepsze zdjęcia te tylko tak na szybko.

DSC05941.jpg

DSC05944.jpg

DSC05945.jpg

DSC05948.jpg

DSC05949.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie jesto moje zdanie ale te listwy czarne na zderzakach nie ladnie sie komponuja z reszta ale ogolnie OKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soczewki z dziennymi a'la R8 - moim zdaniem :sick3: kup zwykle polifty, bedzie taniej i ładniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...