Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z odmamy w Audi a4 b6


hulek516

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich jestem tu nowy i szukam pomocy. Sprawa chodzi o Audi a4 b6 2.0 ALT. Chodzi o przewody od głównego wlotu powietrza do SEPARATOR OLEJU tzw gruchy.Składa się z trzech części w serwisie podobno ok 400zł. Wszystkie mi sie ukruszyły i trzeba wymienic. I szukam jakis zamienników albo gdzie najtaniej?? I czy można jezdzić jak nie ma tych przewodów bo w sobote mam wyjazd a nie wiem czy da się rade ogarnąć to wszystko do soboty. JAk możecie to pomóżcie. dajcie jakieś namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SEPARATOR OLEJU ODMA AUDI A4 B6 A6 C5 2.0 ALT (2351235878) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jak możesz jeżdzić bez tych przewodów będziesz miał zarzygany cały silnik a w ogóle ja na swoim jeżdziłem poklejonym taśmą izolacyjną dopiero jak poczytałem że są problemy przez odmę to zaglądam a tu sama tasma gdyby nie forum to pewnie do tej pory bym tak jeżdził :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki to jednak zamówię z tego allegro. Ale nie dojdzie mi na piątek a w sobote musze zrobic ok 300km to raczej nic nie stanie sie z silnikiem?? jedynie mały syfik bedzie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź do serwisu, będziesz miał na drugi dzień i ciutkę taniej niż allegro. Grucha jakieś 180 + od razu tzw wentyl zwany tu czwórnikiem za 32zł. Numerów poszukaj na forum bo nie mam w głowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...