Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana


fantowski

Rekomendowane odpowiedzi

Na rs nie,ma ...uja. To jest jedynue dare które bym mógł założyć :slina:

Zapisze tego posta sobie i zobaczymy czy nie zmienisz zdania:przebiegly:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Twoje ładne ale w dare tylko bbs rs-żadne inne :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te felgi z touarega mają et60 przy 9j.. także musiałbym chyba dać adapter z 30mm zeby to wsadzić do siebie.. ktoś gdzieś coś?:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te felgi z touarega mają et60 przy 9j.. także musiałbym chyba dać adapter z 30mm zeby to wsadzić do siebie.. ktoś gdzieś coś?:kox:

tak i musisz miec dystanse co zmieniaja rozstaw śrub bo touareg ma 5X130 ostatnio były od Pucka do sprzedania w idealnym stanie z dystansami za 1600zl ale kupił je Majkel87 do swojej B6 w kombiku :wink: i powiem Ci ze robia robote na zywo na B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i swego czasu mial wystawione marcin_o23

http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/tuaregi-9x19-276265/

ale watek juz zamkniety.. napisalem do niego pw bo nr tel na razie nie mam :wink:

---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 11:58 ----------

juz ich nie ma :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuareg świetnie wygląda na b6, a to 1/3 ceny bentków, co prawda bentley jest niezastąpiony ale tuareg też zrobi robotę, ja bym to koło widział w tym sedanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te za 1300 juz wypatrzylem :wink: ale czekam na info od zaufanego sprzedawcy o zestawie ori czy beda dostepne

adaptery 20mm za cienkie:wink:

natomiast te 30mm za 320 są ok.. jak kupie kolo to moze je ogarne ale musze dowiedziec sie czy samoróbki czy wtf :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem oba na żywo i jednak bentleye na rdzewka A4 miażdżyły sytem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak one wyglądały przed regeneracją

któreś felgi na pewno kupię :wink: dziękuje Ci za pomoc :thankyou: jak jedziesz do BT to coś z % będzie a jeśli nie to Cię w SGL odwiedze

te dystanse Dystanse zmieniające rozstaw 5x112 na 5x130 (3851767323) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. są bez śrub (za śruby woła 100zl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantowski, ja miałem do tych tuareqów dystanse 25mm przód i 27mm tył, weź sobie 4 szt po 25mm a jak Ci będzie mało to dołożysz coś przelotowego i będzie idealnie :wink:

A jak je sprzedawałem to nikt nie chciał :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz ja mam heble z 3.0 na przodzie i nie wiem czy 25mm nie bedzie za malo... na tył 25mm to

teraz mam 18 8jet45 i bez dystansu nie weszlo.. dystans 10mm i jest na zyletke.. czyli wychodzi na to ze jak porównam 18 8jet35 z 19et60 to musze dac dystans 30mm zeby było ok. dobrze mówie? jesli nie to mnie poprawcie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz ja mam heble z 3.0 na przodzie i nie wiem czy 25mm nie bedzie za malo... na tył 25mm to

teraz mam 18 8jet45 i bez dystansu nie weszlo.. dystans 10mm i jest na zyletke.. czyli wychodzi na to ze jak porównam 18 8jet35 z 19et60 to musze dac dystans 30mm zeby było ok. dobrze mówie? jesli nie to mnie poprawcie :wink:

Hebel nie ma nic do tego, mierzyłem te koła do swojego B7 i nic nie przeszkadzało, jeżeli dasz dystans 30 do et 60 uzyskasz ET30 czyli już sporo, dlatego też najlepiej jest kupić zmieniające rozstaw 25mm i wtedy mamy na dwóch osiach ET 35, tam gdzie trzeba dodajemy np. 5mm i jest to max :wink:

Ja jeździłem na 25mm przód i 27mm tył i było dobrze w B5, Maniek/Majkel na tych samych parametrach w B6 miał tak samo dobrze, nawet się bał czy mu nie będzie tarło o błotniki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to skoro tak mówisz i jest to sprawdzone to ok :wink:

jedna aukcja jest z rozstawem 5x130

druga 5x120

masz kogoś kto robi adaptery na zamówienie?? :wink:

porównując 18 8j et35 z 19 9j et 35 to na zewnątrz i do wewnątrz pojdzie po 13mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to skoro tak mówisz i jest to sprawdzone to ok :wink:

jedna aukcja jest z rozstawem 5x130

druga 5x120

masz kogoś kto robi adaptery na zamówienie?? :wink:

porównując 18 8j et35 z 19 9j et 35 to na zewnątrz i do wewnątrz pojdzie po 13mm

Nie, nie mam nikogo, dystanse zostały mi po poprzednich felgach z porsche, 9J spokojnie się mieści :wink:

5x130 jest właściwym rozmiarem, nie widziałem nigdy z rozstawem 5x120 :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem atheo byly tylko w 19, natomiast repliki wystepowaly nawet w 20 ;) co do rozstawu to ori tylko i wylacznie 5x130

PS. atheo + sedan robi robote, kazdy chwali bentki a to juz tak oklepane koło że mi sie przejadło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w touaregu są dwa rozstawy: 5x120 oraz 5x130 - w zaleznosci od pojemnosci silnika :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...