Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ B6 ASN ] "Silver bullet" 3.0 V6 2003r by blazej25

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałbym zaprezentować wam moją pierwszą Audicę :)

Krótka historia:

Autko sprowadzone w marcu 2012 ze Szwajcarii z przebiegiem 148 tyś, w bardzo dobrym stanie.

Wyposażenie:

- kierownica skórzana, 4-ramienna,

- 1/2 FIS

- ABS, ESP

- 6 jaśków

- originalne radio symphony II

- 4x elektryczne szyby

- klimatyzacja automatyczna, 2-strefowa

- podłokietnik z przodu

- podgrzewana przednia szyba

- tempomat

- listwy dekoracyjne pokryte szczotkowanym aluminium

- skórzana tapicerka,

- podgrzewane fotele

- chromowane listwy ozdobne przy szybach i osłona zewnętrznego słupka B z trójkątem tylnej szyby w połysku

- zmieniarka na 6 CD

- pakiet "Oświetlenie" (popielniczki, podłokietnik, dodatkowe LED-y w lampce podsufitki, wewnętrzne klamki, oświetlenie stóp, oświetlenie ułatwiające wsiadanie, oświetlenie ostrzegawcze)

- originalne alufelgi 17" x5

- mam również zestaw głośnomówiący Parrota. Super sprawa.

Plany:

- wymiana klocków (OK)

- montaż instalacji lpg (OK) AC-R01 250KM, Hana, STAG-6, butla 55l - pełne zadowolenie.

- montaż czujników parkowania (OK)

- wymiana manetki i uruchomienie pełnego FIS (OK)

- montaż radia CB (OK)

- zakup nowych felgi 18" + opony (RONAL RS6) (OK)

- obniżenie autka -30mm (OK)

- Rozrząd - ciężki temat ale udało się i auto całkowicie innaczej chodzi :D (OK)

- montaż oświetlenia ledowego w całym samochodzie (OK)

- dokładki zderzaka pod kolor lub pójście w S4 (w planach)

- wymiana radia na RNS-E / jakaś stacja multimedialna (w planach)

Opublikowano

jak już taki silnik tu siedzi to szkoda ze nie jest w quattro :wink: daj jakieś fotki wnętrza :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Niestety brak quatro ale nigdy nie miałem więc nie wiem co tracę :) Fotki wnętrza zrobię w wolnej chwili i zapodam.

Opublikowano

ladna :P zamienimy sie silnikami ? :D

Opublikowano
  • Autor

nieee :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

łooo to może ukradli. Wypisałem co wiem, być może coś nie napisałem. :)

---------- Post dopisany 18-06-2012 at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany 09-06-2012 at 19:58 ----------

Obiecane fotki wnętrza.

2012_06_16_196.jpg 2012_06_16_197.jpg 2012_06_16_198.jpg 2012_06_16_199.jpg 2012_06_16_200.jpg 2012_06_16_201.jpg 2012_06_16_202.jpg 2012_06_16_203.jpg 2012_06_16_204.jpg 2012_06_16_205.jpg 2012_06_16_206.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ładny furacz i motorek ciekawy :evil: 2 Din jest - tylko montować navi RNS E

Ale Mały Głód kozak :grin: od ponad roku u mnie też jest pasażerem :wink:

Opublikowano
  • Autor
Ładny furacz i motorek ciekawy :evil: 2 Din jest - tylko montować navi RNS E

Ale Mały Głód kozak :grin: od ponad roku u mnie też jest pasażerem :wink:

Zastanawiam się nad zmianą radyjka. Po czym wywnioskowałeś, że to 2DIN jest? Jeszcze tematu nie oblukałem.

Opublikowano

jeżeli masz takie duże radio jak twoje i nie masz półeczki pod klimatronikiem to masz właśnie 2DIN tzn że zajmuje tak jak by dwa miejsca a jak masz takie wąskie radio i pod nim od razu klimatronik i pod klimatronikiem półeczkę na portfel czy telefon to jest 1DIN

jak coś to luknij do mojego tematu i zobaczysz jak wygląda 1DIN i sobie porównasz i bedziesz wiedział co i jak :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki za rozjaśnienie :) Jak fundusze dopiszą to zmienię radio. Teraz skupiam się na czujnikach parkowania.

---------- Post dopisany 18-08-2012 at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany 06-07-2012 at 17:38 ----------

Dzisiaj zawitały czujniki cofania :D Wybrałem zestaw bez wyświetlacza, jak naraazie spisują się świetnie.

2012_08_18_019.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany 26-08-2012 at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany 18-08-2012 at 22:21 ----------

Od kilku dni mam nowy włącznik świateł :)

2012_08_26_040.jpg

2012_08_26_041.jpg

<br /><br />

Opublikowano

tak jak pisałem od paska włącznik spasował.. :wink:

Opublikowano
  • Autor

No tak :) chyba po Twoim poście zdecydowałem się go zamówić :thumbup1: Zastanawiam się jaką rzeźbę tu zrobić żeby to normalnie wyglądało.

Opublikowano

moim skromnym zdaniem ten włącznik wygląda beznadziejnie :doh:

Opublikowano
  • Autor

Różnica między nim a oryginalnym jest prawie żadna więc o co kaman? Tylko żeby nie było tego przechylenia.

Opublikowano

Autko ładne.

Mi przelacznik tez nie pasuje.

Ps, Jak tam spalanie ?

Opublikowano
  • Autor

Nowy włącznik do B6 jest choleeeeernie drogi, może sobie odnowię stary jak będzie do tego sposobność - pomyślimy bo widzę, że będziecie mnie drażnić tymi postami :decayed:

A spalanie jest takie jak mam w sygnaturce, uzupełniam na bierząco.

Opublikowano

Ale to miasto trasa?

Jakie predkosci?

Opublikowano
  • Autor

Na trasie 10,5 LPG mi wyszło (80- 130), średnie jak w sygnaturce a miasta za dużo nie jeżdżę ale największe spalanie ponad 12 z taką cięższą nogą tzn dużo sprintów.

Nie jeżdżę wolno a tym bardziej jak ktoś mnie próbuje wyprzedzić :D wszystko zależy od stanu dróg.

Opublikowano

calkiem przyjemnie:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.