Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ B6 ASN ] "Silver bullet" 3.0 V6 2003r by blazej25


blazej25

Rekomendowane odpowiedzi

propo włącznika-u mnie też jest od paska ale przechylenia nie ma :decayed: osłabiają mnie "znawcy" którzy twierdzą że ten włącznik nie pasi :facepalm: niech kupią ori :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propo włącznika-u mnie też jest od paska ale przechylenia nie ma :decayed: osłabiają mnie "znawcy" którzy twierdzą że ten włącznik nie pasi :facepalm: niech kupią ori :banan:

No to ja tego nie rozumiem dlaczego tak jest. Miejsce osadzenia włącznika jest profilowane ale jakby się człowiek uparł to pewnie da radę to zmodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był zryw narodu ;) A ty pewnie byłeś obrażony na cały świat bo nasza repra ciula ugrała i nie chciałeś sobie robić siary co? :D

---------- Post dopisany 11-09-2012 at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany 27-08-2012 at 22:28 ----------

Na pokładzie zameldowało się radio CB Uniden Pro 520XL + antena Sirio Omega 27 MAG. Jakieś foto zapodam jak tylko wszystko ogarnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarniaj ogarniaj bo zima podobno idzie i wstawiaj fotki :decayed:

BTW Ładne autko :jerk: I bardzo fajne spalanie jak na taki motor :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam je wsadzone miedzy konsola a fotelem pasazera. Idealnie sie obsluguje i nikomu nie przeszkadza. Mialem dac w schowek po lewej stronie ale jest to dla mnie nieporeczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się 3.0 spisuje? co do LPG zamiast Hany bym Barracude włożył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory świetnie.

---------- Post dopisany 21-04-2013 at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany 30-03-2013 at 18:45 ----------

felgi RS6 już na aucie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu zmieniłem rozrząd, dodatkowo simeringi na koła od wałków, trochę walki było ale udało się. Musiałem zaopatrzyć się w blokady rozrządu więc z chęcią je odsprzedam komuś ;) Z takimi blokadami to ustawienie tego to pare minut.

Być może to tylko takie moje odczucie, ale teraz autko lepiej się zbiera od dołu i na kompie spalanie jakby mniejsze haha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...