Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie żarówki do oświetlenia wnętrza w Avancie ?


gelo_leczna

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jakie są typy żarówek we wnętrzu Avanta. Chciałbym sobie wsadzić ledy w częsci bagażnikowej , a kolorowe nad kanapą z tyłu i duże oświetlenie nad konsolą w podsufitce. Lampki do "czytania" zostawię bez zmian. Widziałem u gościa oświetlenie w kolorze podświetleniea na konsoli i powiem wam , że efekt mi się spodobał :D Druga rzecz , jak dostać się do tych żarówek. Próbowałem to jakoś podważyć , ale bałem się ze cos pourywam. Dlatego odpuściłem. Szukalem tematu przez szukajkę , ale powam szczerze ze jest ona strasznie tandetna i nic nie znalazłem ;| Pozdrawiam.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam to

4x BA9S

2x rurka 41 mm

2x rurka 36 mm

Ja mam wszystkie can-bus. Wymiary potwierdzę wieczorem. Bo nie pamiętam długości rurek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampki do czytania wewnątrz przód i tył

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm Panowie , powiedzcie jak się dostać do tych żarówek , żeby niczego nie zchrzanić... ? Ni chu chu nie moge tego podważyć. Sciąga się same klosze , czy trzeba też całe lampki wyciągać ? Proszę o pomoc ? W necie nie moge nic znaleźć :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do b6 sa takie same zarowki co na tej tablicy ?

Prawie tak samo

Audi A4 B6

Światła pozycyjne przód: W5W lub H6W

Światła pozycyjne tył: P21/5W i R5W

Świtała krótkie: D2R

Światła drogowe: H7 lub ksenon D1S, D2S

Kierunkowskazy przednie: PY21W

Kierunkowskazy tylne: PY21W

Kierunkowskazy boczne: WY5W

Światła cofania: P21W

Światła stopu: P21/5W

Światła przeciwmgielne przednie: H11

Światła przeciwmgielne tylne: P21W

Oświetlenie rejestracyjnej: C5W

Jeżeli są jakieś uwagi do wykazów żarówek, to proszę zgłaszać, a zrobię poprawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma w środku can-bus i świecą bez względu jak je włożę. A bieguny były chyba pomieszane w B5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ale w przypadku zwykłych ledów masz bieguny. I świeca tylko w jedna stronę

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do BA9S z tyłu to jest to zależne od podsufitki, z tego co pamiętam, to czarna podsufitka miała inne żarówki z tyłu niż jasna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie probolem natury technicznej. Zakupiłem takie oto żarówki do oświetlenia tablicy. SAMSUNG LED CAN BUS C5W C10W 6x SMD 5050 39mm Audi (2412570231) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Niby Nie powinny powodować błędu na komputerze. Jeżeli mam zamontowaną jedną żarówkę zwykłą , a drugą led to wszsytko świeci i nie wywala błędu. , ale jak włożę drugą ledową, to wtedy pojawia się błąd na komputerze o spalonej żarówce. Idzie to jakoś opanować ? rozumiem , że obie ledowe pobierają mniej prądu jak jedna zwykła + ledowa. Może ma ktoś inne sprawdzone żarówki które nie będą wywalały tego błedu ,albo idzie to jakoś obejść bez jakiejś specjalnej ingerencji w układ elektryczny ?

JAk zamontować coś takiego ? Filtr LED Can BUS z KONEKTORAMI Skoda VW Seat Audi (2425771779) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

PS. Mam jasną podsufitkę , i z tylu mam rurki 36 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz obejść błąd to przez ten filtr tylko musisz dobrać odpowiedni najprościej. Podpinasz się pod kabelki przed wtyczką tak jak masz na zdjęciu czarny pod masę a biały pod plus chyba że inaczej będziesz miał w instrukcji i to cała filozofia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...