Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Świecące kontrolki


Marko A4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

Od pewnego czasu, a dokładnie mniej wiecej od kiedy wymieniłem klocki z przodu, przy rozruchu zapalaja mi sie kontrolki... duza kontrolka recznego na fisie,jak i mała... wykrzyknik w kołku z takimi nawiasami () oraz kontrolka ABS oraz trakcji

Poziom płynu w normie, ABS działa jak i ESP....aaaa i nie za kazdym razem sie to pojawia, moze ktos wie lup miał cos podobnego, co by to mogło byc

link...

http://pl.youtube.com/watch?v=ETEE3eOuBnQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego najpier musisz podpiac VAGa i zobaczyc czy sa jakies bledy, moze przy wymianie klockow zostal zruszony ktorys czujnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie jestem po VAGowaniu, i nie wykryło mi zadnych błedow...a gdyby był układ ABS lekko zapowietrzony, mogło by sie tak własnie dziac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden z tematów ktory podałes kolego nie maza duzo wspolnego z naszym problem u mnie nie zapala sie kontrolka ABS ani ESP tylko zawsze rano pali sie na fisie duzy komunikat tak jak u kolegi jest sygnał dzwiekowy chyba jakies 3 razy komunikat znika i jest ok pozatym nic sienie dzieje wszystko działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden z tematów ktory podałes kolego nie maza duzo wspolnego z naszym problem

Podałem te linki i wydaje mi się, że jednak ma skoro ma podobne objawy.

To, że Ty masz inne to nie znaczy, że te wątki mają pod Twój problem pasować :wink4:

Napisałem odpowiedź na pytanie właściciela wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukaszr .... robiłem autoscan i całego auta i samego ABSa i bez zadnych bledow, ale jutro posprawdzam jednak czujniki ABS byc moze gdzies nie lacza.Jutro napisze moze cos znajde, wazne ze niunia hamuje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...