Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mały Zet czyli Kawasaki Z 750

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
agresywnie sie prezentuje:naughty: szkoda ze juz koniec sezonu:thumbdown:

na ja dziś zrobiłem trasę ale już pizga na maxa, już kilkakrotnie pisałem, że koniec sezonu ale kto wie , jak na razie w tym sezonie pykło 7k,

Opublikowano
agresywnie sie prezentuje:naughty: szkoda ze juz koniec sezonu:thumbdown:

na ja dziś zrobiłem trasę ale już pizga na maxa, już kilkakrotnie pisałem, że koniec sezonu ale kto wie , jak na razie w tym sezonie pykło 7k,

ładna kawka, u nas słoneczko dziś ze znajomymi latamy ''zakończenie sezonu''

lewa w góre

Opublikowano

miszka mi pyklo 12tys:whistling::naughty:

Opublikowano
  • Autor
miszka mi pyklo 12tys:whistling::naughty:

ja pisałem o km zrobionych w tym sezonie :naughty:

Opublikowano
miszka mi pyklo 12tys:whistling::naughty:

ja pisałem o km zrobionych w tym sezonie :naughty:

ja tez :decayed: jeblem 12 tys km :kox:

Opublikowano
  • Autor
miszka mi pyklo 12tys:whistling::naughty:

ja pisałem o km zrobionych w tym sezonie :naughty:

ja tez :decayed: jeblem 12 tys km :kox:

:shock3:

no to Ci powiem doj**ałeś ostro do pieca bo praktycznie od kwietnia do września całymi weekendami jeździłem od rana do wieczora + w tygodniu nieraz jak udało mi się skończyć wcześniej pracę

Opublikowano
miszka mi pyklo 12tys:whistling::naughty:

ja pisałem o km zrobionych w tym sezonie :naughty:

ja tez :decayed: jeblem 12 tys km :kox:

:shock3:

no to Ci powiem doj**ałeś ostro do pieca bo praktycznie od kwietnia do września całymi weekendami jeździłem od rana do wieczora + w tygodniu nieraz jak udało mi się skończyć wcześniej pracę

ja jednorazowo po 360km robilem a w tygodniu przejazdzki po 160km i teraz jak niejezdze dziwie sie skad ta kasa na koncie :polew:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Motocykl jest obecnie na sprzedaż :facepalm:

---------- Post dopisany at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ----------

wszelkie info na PW

---------- Post dopisany at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ----------

link do aukcji Kawasaki Z 750 2007 rok, Śląsk od osoby prywatnej. (2917499582) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

czemu sprzedajesz moto ?

Opublikowano
  • Autor
czemu sprzedajesz moto ?

dzieciak w drodze, czasu nie będzie, a szkoda mi żeby stał i był użyty kilka razy w sezonie :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.