Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hmm zakodowałem sobie dzisiaj "awaryjne hamowanie" czyli mrugające kierunki i światła i robiłem kilka prób i nic ;> czy działa to na zwykłych światłach czy trzeba mieć ledy ?

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wydaje mi się że dobrze depnąłem tak przy 50km/h po prostu pedał do oporu i nic hmmm

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

-

Edytowane przez dobrus

Opublikowano
  • Autor
witam

ktoś już wie jak zakodować mruganie kierunków przy otwieraniu/zamykaniu auta? u mnie jest tak ze przy zamykaniu miga raz a przy otwieraniu 2 razy, chcialbym to zakodować tak aby zawsze byl 1 raz, ewentualnie zeby wogóle nie mrugał. Da radę? :)

Szukaj w KOMFORCIE 46 (Adaptacja 10) w podpowiedziach VCDS .

Opublikowano

-

Edytowane przez dobrus

Opublikowano
STEROWNIK DRZWI PRZÓD PASAŻĘR 52 :

W sterowniku jest możliwość ustawienia lusterka wstecznego aby przy wrzucaniu wstecznego i ustawieniu przełącznika lusterek po stronie pasażera obniżyło się nam o 1 cm.

52-sterownik drzwi pasażera--->Long Coding Helper---> Coding 07 ---> BYTE 4 zmiana 40 na 4C

A da się tak zrobić również dla drzwi kierowcy? Kodowanie przyjmuje, ale działać nie chce :decayed:

Opublikowano

Witam.

w jaki sposób można włączyć lampki w drzwiach (te czerwone) tak by sie świeciły gdy otworze dzwi?? Chodzi mi o kodowanie, gdzie konkretnie to należy włączyć, gdyż mi nie świecą...:(

a poza tym jak można sprawdzić użyice DPF'a w VCDS ( w którym miejscu)??

Z góry dzięki za pomoc.

Opublikowano
Witam.

w jaki sposób można włączyć lampki w drzwiach (te czerwone) tak by sie świeciły gdy otworze dzwi?? Chodzi mi o kodowanie, gdzie konkretnie to należy włączyć, gdyż mi nie świecą...:(

a poza tym jak można sprawdzić użyice DPF'a w VCDS ( w którym miejscu)??

Z góry dzięki za pomoc.

Jeżeli nie masz pakietu podswietlenia to nie masz tam lampek tylko odblaski :(

Jeżeli masz to możesz je włączyć vcds w sterownikach drzwi...

DPF sprawdza się w sterowniku silnika 01

iPad Tapatalk HD

Opublikowano

ale to podświetlanie tylko włącza sie w vcds czy też w zielonym menu..??

Opublikowano

dzięki:)

a tak przy okazji, czy jest możliwe uruchomienie telewizji na mmi, czy trzeba coś domontować ?? jeśli tak, to prosiłbym o instrukcje...:D

Pozdro

Opublikowano
  • Autor
dzięki:)

a tak przy okazji, czy jest możliwe uruchomienie telewizji na mmi, czy trzeba coś domontować ?? jeśli tak, to prosiłbym o instrukcje...:D

Pozdro

Z chęcią ci odpowiem ....tylko nie wiem jakie masz MMI :question:

Opublikowano

szczerze powiem, że to jest chyba mmi 3g (ma 2 karty SD i w głównym pokrętle jest jog)

Opublikowano

z tego co widze, to to jest odblokowanie odtwarzania dvd podczas jazdy, ale czy da sie włączyć możliwość oglądania TV cyfrowej jak w normalnym TV i czy trzeba do tego jakąś antene dodatkową czy coś takiego...??

Opublikowano
  • Autor
z tego co widze, to to jest odblokowanie odtwarzania dvd podczas jazdy, ale czy da sie włączyć możliwość oglądania TV cyfrowej jak w normalnym TV i czy trzeba do tego jakąś antene dodatkową czy coś takiego...??

W TUNERZE TV nic nie odblokujesz .

Do tego jest własnie ta procedura :wink: ile chcesz przeznaczyć na dołozenie ?

Opublikowano

Mam mały problem - aktywowałem sobie kilka opcji ale niektóre nie działają np:

- wyświetla mi poziom naładowania akumulatora na MMI ale zawsze jest 100% :(

- mimo przyjęcia kodowania dla aktywacji swiateł przeciwmgielnych względem skrętu kierownicy - nie działa :(

Też tak ktoś ma?

Opublikowano
  • Autor
Mam mały problem - aktywowałem sobie kilka opcji ale niektóre nie działają np:

- wyświetla mi poziom naładowania akumulatora na MMI ale zawsze jest 100% :(

- mimo przyjęcia kodowania dla aktywacji swiateł przeciwmgielnych względem skrętu kierownicy - nie działa :(

Też tak ktoś ma?

1. Nie zawsze będziesz miał 100% :wink: wszystko zalezy od stanu twojego akumulatora

2. Opcja działa przy właczonych swiatłach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.