Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Próbowałem ostatnio uruchomić LAP TIME + TEMP. OLEJU

17-Instruments ---> Coding 07 ---> Long Codng Helper ---> BYTE 1 Bit 3 zmiana z 0 na 1

Kodowanie przyjęte, a jednak nie pokazuje na fis. Czy ktoś pomoże ?

a manetką zmieniałeś opcje ?

Tak zmieniałem manetką, mam np. opcje ilości zużycia paliwa przy włączonej klimie i innych urządzeniach elektrycznych.

Może ma jakieś znaczenie, że to USA i jest potrzebne inne kodowanie.

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Próbowałem ostatnio uruchomić LAP TIME + TEMP. OLEJU

17-Instruments ---> Coding 07 ---> Long Codng Helper ---> BYTE 1 Bit 3 zmiana z 0 na 1

Kodowanie przyjęte, a jednak nie pokazuje na fis. Czy ktoś pomoże ?

a manetką zmieniałeś opcje ?

Tak zmieniałem manetką, mam np. opcje ilości zużycia paliwa przy włączonej klimie i innych urządzeniach elektrycznych.

Może ma jakieś znaczenie, że to USA i jest potrzebne inne kodowanie.

sprawdź jeszcze raz czy przyjęło kodowanie

Opublikowano

Próbowałem ostatnio uruchomić LAP TIME + TEMP. OLEJU

17-Instruments ---> Coding 07 ---> Long Codng Helper ---> BYTE 1 Bit 3 zmiana z 0 na 1

Kodowanie przyjęte, a jednak nie pokazuje na fis. Czy ktoś pomoże ?

a manetką zmieniałeś opcje ?

Tak zmieniałem manetką, mam np. opcje ilości zużycia paliwa przy włączonej klimie i innych urządzeniach elektrycznych.

Może ma jakieś znaczenie, że to USA i jest potrzebne inne kodowanie.

sprawdź jeszcze raz czy przyjęło kodowanie

Kodowanie przyjęte, ale bez zmian.

Opublikowano

Nie od dziś wiadomo, że amerykanie nie mogą zbyt dużo wiedzieć :D

Opublikowano

A czy ktoś z was kojarzy czemu tak jest z głośności radia?

"punkt A o zmianie standardowej głośności radia po jego włączeniu, czyli słuchalismy cicho a nastepnym razem radio włącza sie z ustawioną fabrycznie głośnocią, mimo zmiany jak w punkcie 14 poprzedniego postu nie ulega to zmianie. ktos wie jak to zmienić ?"

Opublikowano

Kodowanie przyjęte, ale bez zmian.

Ja mam europejczyka a też tak mam tylko że z opcją foldble mirrors installed, kodowanie przyjęte, zapisane a mimo to nie wyświetla mi się opcja w central locking.

Opublikowano

Kodowanie przyjęte, ale bez zmian.

Ja mam europejczyka a też tak mam tylko że z opcją foldble mirrors installed, kodowanie przyjęte, zapisane a mimo to nie wyświetla mi się opcja w central locking.

hmmm

a sterowniki drzwi jakie masz ?

w MK też kodowanie zrobiłeś ??

Opublikowano

Kodowanie przyjęte, ale bez zmian.

Ja mam europejczyka a też tak mam tylko że z opcją foldble mirrors installed, kodowanie przyjęte, zapisane a mimo to nie wyświetla mi się opcja w central locking.

hmmm

a sterowniki drzwi jakie masz ?

w MK też kodowanie zrobiłeś ??

Sterowniki w drzwiach mam H, lusterka z przełącznika składają się i rozkładają bez problemu. W 46 zrobiłem kodowanie, sterownik przyjął kodowanie, po ponownym włączeniu zapłonu i programu kod jest dalej nie zmieniony, czyli taki jaki powinien być z zaznaczoną opcją foldable mirrors installed i ta opcja jest zaznaczona w Byte 7 a mimo to w central locking nie wyświetla mi się ta opcja.

Opublikowano

bo rozumiem że w sterownikach drzwi też dałeś skoro się składają ... kurcze to naprawdę dziwne..

jakie masz mmi??


popatrz jeszcze na to... bo w takim wypadku winy szukałbym jedynie z zielonym menu.. moze jeszcze zrestartuj mmi na dzień dobry choć pewnie to nic nie zmieni ale może..

Edytowane przez amaradaar

Opublikowano

W sterownikach drzwi też kodowałem. Problemem pewnie jest to że mam radio Chorus (jeszcze), ale w zasadzie nie koduje się tego w sterowniku radia więc nie wiem czemu tak jest.

Opublikowano

A Chorus, nawet nie Concert.

To może być przyczyna.

Opublikowano

i dlatego pytałem o mmi.. no i zapewne tu masz tego przyczynę...

Opublikowano

Witam. Chce wyłączyć tylne ledy i moje pytanie czy będą mi się włączać razem ze światłami mijania czy będę musiał ręcznie przestawiać pokrętło od świateł

Opublikowano

Witam. Chce wyłączyć tylne ledy i moje pytanie czy będą mi się włączać razem ze światłami mijania czy będę musiał ręcznie przestawiać pokrętło od świateł

będą się zapalały jak włączą się mijania

masz czujnik światła ?

Edytowane przez skotmen

Opublikowano

Witam. Chce wyłączyć tylne ledy i moje pytanie czy będą mi się włączać razem ze światłami mijania czy będę musiał ręcznie przestawiać pokrętło od świateł

będą się zapalały jak włączą się mijania

masz czujnik światła ?

Mam czujnik

Opublikowano

Cześć wszystkim, zmieniłem sobie język MMI 2G na Polski , wszystko ok tylko teraz powiadomienia na FIS mam po Niemiecku a chciałbym po ANG, można jakoś zrobić tak by język w MMI został Polski a na FIS Angielski ? :)

Opublikowano

witam, czy ktos wie jak odblokowac zielone menu przez cdif3 ? gdzie znaleźć moduł?

Opublikowano

no do diaska jak to tyle kosztuje to chyba ma jakiś support ??

Opublikowano

kolega to ma i nie ogarnia gdzie to znaleźć, probowałem przez wgranie skryptu na sd ale dalej nic niby restartuje zielone menu sie nie wlacz ani samo ani po wcisnieciu kombinacji przyciskow

Opublikowano

Ma ktoś Neony założone na komforcie z końcówką CP? Chodzi mi głównie o wartości 200 i 201 w module 46. Ewentualnie te wartości nawet z innych komfortów.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.